В результаті ҐІС-аналізу адресного реєстру м. Львова виявлено: 3941 адреса пропущена, не вписана адреса в будівлю (позначки з addr:housenumber не рахуються*); 5270 будівель/(адрес) не нанесено на мапу.
Хто хоче помапити Львів, шукаю бажаючих до співпраці? (думаю, що для початку доречно було б просто намалювати полігони будинків без адрес, а адреси залити згодом скриптом і унеможливити помилки ручного введення даних). Я зараз не маю часу цим займатися, тому пишу сюди.
З мене координати відсутніх адрес.
На мою думку теґування звичайними позначками з addr:housenumber робити не варто, бо навігатори їх не бачать. Наприклад вул. Лижв’ярська в моєму Ґарміні відсутня, хоча на мапі номери будинків - на місці…
?
До речі, якщо з Бінґу не видно будинок, то можна просто було невеличкий прямокутник зробити (з часом поправиться). Бо точно відомо що адреса там існує…
В будь-якому випадку, класно зробив.
Робити нову порцію даних?
VARVAR8, пропустив, там де не зміг зрозуміти до якого будинку належить адреса. Таких місць може з десяток набереться. Дані надсилайте, як буде час, обклацаю. Я правильно зрозумів, що точка має потрапляти всередину будиночка?
Ні. Не обов’язково. Це дані міськради. Вони можуть навіть двори так нумерувати. Думаю, якщо приватна забудова, найчастіше - це буде двір. Але прямокутник ставте всюди (може бути навіть до 8 м від точки). Потім при потребі можна буде поправити, бо якщо немає “будинка” на мапі - нІкуди буде присвоїти потім адреси. До речі. Забув написати. Може бути так: якщо точка стоїть від будинку на відстані більше 5 м, то ҐІС її могла сприйняти за іншу адресу, тому, т.ч. можуть бути в моєму списку ЗАЙВІ точки. А будинок може бути далі, на деякій відстані (вглиб двору від вулиці).
Лайвхак. Я роблю так: Заливаю масив точок, => виділити все (Ctrl+A) => додаю то все в “Перелік завдань” (втулок todo) (кнопка +). Далі створюю новий шар даних (має стати активним). В “Переліку завдань” масштабую до елемента (ніжній шар точок). Ctrl+Shift+Down => Завантажити. Креслю об’єкт. Далі по циклу. До речі, у рядку заголовку вікна “Переліку” можна побачити відсоток виконання завдання.
Якщо немає розбіжностей з GPS-треками (або вони незначні), думаю не варто. В різних місцях міста - різне зміщення фотооснови Бінґ. Перевірте з шаром (Фон - GPS-треки Openstreetmap). Я завантажую завжди цей шар, а вмикаю/вимикаю його при переході в інше місце мапи (для контролю).
Відсутні будівлі. Львів. Сихівський район (315 шт.)… Зроблено контури будинків (дякуємо darkonus)+адресація
Будівлі без адрес. Львів. Сихівський район (473 шт.)… Зроблено
Загалом по **Львів. Сихівський район **адресовано 788 будівель
Відсутні будівлі. Львів. Личаківський район (1323 шт.)… Зроблено контури будинків+адресація
Будівлі без адрес. Львів. Личаківський район (924 шт.)… Зроблено
Загалом по Львів. Личаківський район адресовано 2266 будівель
Птс, гайз, я потрохи продовжую Львів оцифровувати на Mapillary. Торік у 360° знімав, але воно часу трохи віднімає, тому зараз просто на телефон. Го оновлювати поі)
Думаю, до речі, може, у Львові провести #CompetetheMap? Он у Києві зараз approksimator тащить, чом би нам так не організуватися? Потім швиденько чік-чік, і зі знімків все замапили. Дійсно зручно ж)
nikiforov, ідея хороша, але не можу обіцяти, що братиму участь. Машинально ще можу будиночки пообводити, а на корисніші речі забиваю У самого знімки й нотатки на смартфоні чекають
По суті, для Mapillary фоточки робити — одне з найпростіших. Закріпити десь телефон, у додатку почати зйомку і собі їхати/іти куди треба. А потім просто це все завантажити, теж через додаток. Взагалі ненапряжно