Goedenavond,
Een tweetal verzoekjes namens anonieme gebruikers:
Hameiweg 5 Almere
Achterwerf 305 Almere
Alvast bedankt!
Goedenavond,
Een tweetal verzoekjes namens anonieme gebruikers:
Hameiweg 5 Almere
Achterwerf 305 Almere
Alvast bedankt!
Staat erop!
Staan erop!
Maar niet in de BAG. Dus óf een BAG terugmelding doen óf het is building=roof…
Een uit de kluiten gewassen roof als je mij vraagt
Maar goed, kan wel, ik zoek het uit, bedankt.
Het staat inderdaad niet in de BAG, mijn fout; ik keek abusievelijk bij PDOK een fout zit onder een klein dakje
Maak er een op basis van PDOK ingetekend gebouw van en zet een note bij dat e.e.a. BAG-onderzoek in afwachting is?
Dit lijkt inderdaad wel op iets meer dan een ‘roof’
Graag import van het nieuwe veilinggebouw in Barendrecht (Greenery)
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85994/4.55825
Het gesloopte gebouw heb ik net weggehaald
BVD
Eggie
Beide panden (staat in BAG in 2 delen) staan er op.
BAG verzoeken
Andijk
Krokus 1 t/m 9 | 27 t/m 35 | 32 t/m 36 | 18 t/m 28 | Krokus 4 | Andijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74975&mlon=5.22260#map=17/52.74975/5.22260
Dank u.
Verzoek: nieuwbouw theehuis in grou klaar. Pand 0080100010097974 https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.09582/5.84447
Gedaan, tevens “Het Theehuis” aan adresnode gekoppeld.
Staat erin
Hi, (#1)
Deze gebouwen zijn flink gerenoveerd:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90592&mlon=4.48814#map=19/51.90592/4.48814
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90608&mlon=4.48862#map=19/51.90608/4.48862
Kan er een BAG import gedaan worden? Het gaat voornamelijk om de adressen. Er is een stuk op het gebouw zelf gebouwd.
kijk zo:
Hallo, (#2)
Graag ook BAG import van dit gebouw:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91530&mlon=4.52776#map=19/51.91530/4.52776
Dank!
Hi, nog 1tje (#3).
Deze 3 gebouwen zijn samengevoegd tot 1.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91865&mlon=4.48793#map=19/51.91865/4.48793
Graag BAG update, bedankt!
Hi en deze graag ook (#4):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.91606&mlon=4.48909#map=19/51.91606/4.48909
Sloop is gestart en bouw begint daarna meteen.
Hi #5,
Hier overlappen 2 gebouwen, graag BAG import van beide gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.92226&mlon=4.46941#map=19/51.92226/4.46941
Bedankt!
Gedaan
Gedaan