Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.
Alvast bedankt!
Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.
Alvast bedankt!
Gaarne BAG-import:
Gameren: Leutsestraat 10a wordt bedrijfswoning gebouwd na sloop schuur.
https://osm.org/go/0EvOel471?m=
Alvast bedankt!
Thanks! I’ve updated the surrounding area.
Gaarne BAG-import:
Gameren: Leutsestraat 10a wordt bedrijfswoning gebouwd na sloop schuur.
https://osm.org/go/0EvOel471?m=Alvast bedankt!
Gedaan.
Tevens de afmetingen van het gebouw ten noorden aangepast
Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.Alvast bedankt!
Gedaan
BAG-verzoeken
Nieuwbouw / bouw halverwege / eigen waarneming.
Bovenkruier 1 t/m 27
Buitenkruier 97 t/m 101 | 91 t/m 95 | 90 t/m 96
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61786&mlon=4.82429#map=18/52.61786/4.82429
Bedrijfspand / bouw gestart / eigen waarneming
0398100000034291 / bij Marconistraat 11 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67931&mlon=4.83266#map=18/52.67931/4.83266
Dank u.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw
Dank u.
Alles under construction geüpdate.
Gaarne zelf status aanpassen naar bevinden
Bag-verzoeken
Broekhorn Heerhugowaard
Bouw gestart
't Meijmerige Land nummer 10 | 28 t/m 38 Heerhugowaard
Laan van Broekhorn 26 t/m 42 Heerhugowaard
Zoetweersakker 1 t/m 5 | 2 t/m 12 | 7 t/m 21 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66637&mlon=4.80455#map=18/52.66637/4.80455
Bedankt!
Bag-verzoeken
Broekhorn Heerhugowaard
Bouw gestart
't Meijmerige Land nummer 10 | 28 t/m 38 Heerhugowaard
Laan van Broekhorn 26 t/m 42 Heerhugowaard
Zoetweersakker 1 t/m 5 | 2 t/m 12 | 7 t/m 21 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66637&mlon=4.80455#map=18/52.66637/4.80455Bedankt!
Gedaan met gelijk commentaar/vraag als voorgaand
BAG-verzoek
Bouw gestart / bijna klaar
Lavendellint 1 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57241&mlon=4.68641#map=19/52.57241/4.68641
Dank u.
BAG-verzoek
Bouw gestart / bijna klaar
Lavendellint 1 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57241&mlon=4.68641#map=19/52.57241/4.68641Dank u.
Gedaan.
Ik heb #7 ook geïmporteerd; mocht daar nog geen sprake zijn van bouwactiviteiten, dan wil je hem zelf verwijderen?
BAG-verzoeken
Svp opnieuw plaatsen.
Duinweg 35A / 35B Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69640&mlon=4.69650#map=19/52.69640/4.69650
Bouw gestart
Zuidlaan 37 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=4.69749#map=19/52.67750/4.69749
Bouw gestart
Midden Geestweg 14 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66249&mlon=4.69848#map=19/52.66249/4.69848
Dank u.
BAG-verzoeken
Svp opnieuw plaatsen.
Duinweg 35A / 35B Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69640&mlon=4.69650#map=19/52.69640/4.69650Bouw gestart
Zuidlaan 37 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=4.69749#map=19/52.67750/4.69749Bouw gestart
Midden Geestweg 14 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66249&mlon=4.69848#map=19/52.66249/4.69848Dank u.
Alle gedaan
Bij Goirle zijn paar bouwende huizen gemist: pls import:
Boschring 48-54 Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53597&mlon=5.05772#map=19/51.53597/5.05772
Deze graag opnieuw want wordt uitgebouwd:
Venneweg 40a Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53084&mlon=5.05958#map=18/51.53084/5.05958
En 1 in Oosterhout gevonden:
Europark 3 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62918&mlon=4.86129#map=18/51.62918/4.86129
Met dank!
Bij Goirle zijn paar bouwende huizen gemist: pls import:
Boschring 48-54 Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53597&mlon=5.05772#map=19/51.53597/5.05772Deze graag opnieuw want wordt uitgebouwd:
Venneweg 40a Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53084&mlon=5.05958#map=18/51.53084/5.05958En 1 in Oosterhout gevonden:
Europark 3 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62918&mlon=4.86129#map=18/51.62918/4.86129Met dank!
Staan erin
BAG Verzoek:
Apeldoorn, Hoofdstraat 50b plaatsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21280/5.96468
tbv nieuwe locatie Kruidvat winkel per 18-7
Borishag
BAG Verzoek:
Apeldoorn, Hoofdstraat 50b plaatsen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.21280/5.96468tbv nieuwe locatie Kruidvat winkel per 18-7
Borishag
Nummer is geïmporteerd
BAG update:
Omslag 37 t/m 44, Meppel - Deze huizen zijn af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70912&mlon=6.17413#map=19/52.70912/6.17413
Degel 2 en 4, Meppel - Deze huizen zijn ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70585&mlon=6.17695#map=19/52.70585/6.17695
Klipper 39, Meppel - Is ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=6.17874#map=19/52.67750/6.17874
Spiegel 2, Meppel - Dit pand staat er al een half jaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67790&mlon=6.17113#map=19/52.67790/6.17113
Botter 1 t/m 29, Meppel - Word gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68005&mlon=6.17886#map=18/52.68005/6.17886
Botter 21 t/m 49, Meppel - Gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67904&mlon=6.17963#map=18/52.67904/6.17963
Havixhorst 15; 17; 19, Meppel - Gebouwd
Havixhorst 27, Meppel - Word gebouwd
Havixhorst 33; 35; 37, Meppel - Gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67908&mlon=6.18096#map=18/52.67908/6.18096
Schoener, Meppel - Word ook gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67597&mlon=6.18163#map=18/52.67597/6.18163
BAG update:
Geïmporteerd en geüpdate.
BAG update:
Omslag 37 t/m 44, Meppel - Deze huizen zijn af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70912&mlon=6.17413#map=19/52.70912/6.17413Degel 2 en 4, Meppel - Deze huizen zijn ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70585&mlon=6.17695#map=19/52.70585/6.17695Klipper 39, Meppel - Is ook af
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=6.17874#map=19/52.67750/6.17874
…
Huizen die af zijn zetten we toch zelf op ‘af’, bv door de tags dmv JOSM op te dateren?
Dat is iig wat ik doe als ik rondrij en ik zie weer een bld in het rood dat af blijkt te zijn:
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=62191