Een aantal woningen die bijna afgebouwd zijn, of net af:
Oude Kruisweg (Cruquius) 200, 202, 204 en 206: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33375/4.63508
Bedankt!
Een aantal woningen die bijna afgebouwd zijn, of net af:
Oude Kruisweg (Cruquius) 200, 202, 204 en 206: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33375/4.63508
Bedankt!
Volgens mij heb ik ze allemaal erop staan.
Gedaan.
Dank, Sander!
Gedaan
Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.
Alvast bedankt!
Gaarne BAG-import:
Gameren: Leutsestraat 10a wordt bedrijfswoning gebouwd na sloop schuur.
https://osm.org/go/0EvOel471?m=
Alvast bedankt!
ArjanO: ArjanO:Please import this building.
Here’s the OSM link
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.07525/5.15018New Kampong club house.
Gedaan
Thanks! I’ve updated the surrounding area.
Gaarne BAG-import:
Gameren: Leutsestraat 10a wordt bedrijfswoning gebouwd na sloop schuur.
https://osm.org/go/0EvOel471?m=Alvast bedankt!
Gedaan.
Tevens de afmetingen van het gebouw ten noorden aangepast
Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.Alvast bedankt!
Gedaan
BAG-verzoeken
Nieuwbouw / bouw halverwege / eigen waarneming.
Bovenkruier 1 t/m 27
Buitenkruier 97 t/m 101 | 91 t/m 95 | 90 t/m 96
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61786&mlon=4.82429#map=18/52.61786/4.82429
Bedrijfspand / bouw gestart / eigen waarneming
0398100000034291 / bij Marconistraat 11 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67931&mlon=4.83266#map=18/52.67931/4.83266
Dank u.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw
Dank u.
Alles under construction geüpdate.
Gaarne zelf status aanpassen naar bevinden
Bag-verzoeken
Broekhorn Heerhugowaard
Bouw gestart
't Meijmerige Land nummer 10 | 28 t/m 38 Heerhugowaard
Laan van Broekhorn 26 t/m 42 Heerhugowaard
Zoetweersakker 1 t/m 5 | 2 t/m 12 | 7 t/m 21 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66637&mlon=4.80455#map=18/52.66637/4.80455
Bedankt!
Bag-verzoeken
Broekhorn Heerhugowaard
Bouw gestart
't Meijmerige Land nummer 10 | 28 t/m 38 Heerhugowaard
Laan van Broekhorn 26 t/m 42 Heerhugowaard
Zoetweersakker 1 t/m 5 | 2 t/m 12 | 7 t/m 21 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66637&mlon=4.80455#map=18/52.66637/4.80455Bedankt!
Gedaan met gelijk commentaar/vraag als voorgaand
BAG-verzoek
Bouw gestart / bijna klaar
Lavendellint 1 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57241&mlon=4.68641#map=19/52.57241/4.68641
Dank u.
BAG-verzoek
Bouw gestart / bijna klaar
Lavendellint 1 Limmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57241&mlon=4.68641#map=19/52.57241/4.68641Dank u.
Gedaan.
Ik heb #7 ook geïmporteerd; mocht daar nog geen sprake zijn van bouwactiviteiten, dan wil je hem zelf verwijderen?
BAG-verzoeken
Svp opnieuw plaatsen.
Duinweg 35A / 35B Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69640&mlon=4.69650#map=19/52.69640/4.69650
Bouw gestart
Zuidlaan 37 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=4.69749#map=19/52.67750/4.69749
Bouw gestart
Midden Geestweg 14 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66249&mlon=4.69848#map=19/52.66249/4.69848
Dank u.
BAG-verzoeken
Svp opnieuw plaatsen.
Duinweg 35A / 35B Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69640&mlon=4.69650#map=19/52.69640/4.69650Bouw gestart
Zuidlaan 37 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.67750&mlon=4.69749#map=19/52.67750/4.69749Bouw gestart
Midden Geestweg 14 Bergen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66249&mlon=4.69848#map=19/52.66249/4.69848Dank u.
Alle gedaan
Bij Goirle zijn paar bouwende huizen gemist: pls import:
Boschring 48-54 Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53597&mlon=5.05772#map=19/51.53597/5.05772
Deze graag opnieuw want wordt uitgebouwd:
Venneweg 40a Goirle
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53084&mlon=5.05958#map=18/51.53084/5.05958
En 1 in Oosterhout gevonden:
Europark 3 Oosterhout
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.62918&mlon=4.86129#map=18/51.62918/4.86129
Met dank!