Hi.
En nog 1tje,
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90642&mlon=4.51331#map=19/51.90642/4.51331
Deze gebouw klopt niet op OSM
Alvast bedankt
Hi.
En nog 1tje,
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.90642&mlon=4.51331#map=19/51.90642/4.51331
Deze gebouw klopt niet op OSM
Alvast bedankt
Onderweg weer wat gevonden in Middelbeers, pls import:
Kaarsenmaker 60,62 Oost West en Middelbeers
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.46396&mlon=5.25870#map=18/51.46396/5.25870
Met dank!
EDIT:
Uit een vorig import verzoek missen we deze nog in Hulten:
Oude Baan 4, 6 Hulten
Eikenveld 3 Hulten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.57242&mlon=4.95646#map=19/51.57242/4.95646
GEdaan
Graag een update van het Mangrove-gebouw in Burgers’ Zoo in Arnhem (pand 0202100000849929) met bijbehorend wc-gebouwtje (pand 0202100000851967). https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.00830&mlon=5.90352#map=19/52.00830/5.90352
Dit was het tweede deel van mijn BAG-verzoek van gisteren; dvdhoven heeft het eerste deel gedaan, waarvoor dank, maar dit nog niet.
Ook de WC staat er nu.
Staan er ook op, incl Eikenveld 1
Is bijgewerkt.
Alle 3 de gebouwen bijgewerkt.
BAG Verzoek:
Buitenhof 7 t/m 14, Zwartsluis - Dit jaar gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64211&mlon=6.07373#map=19/52.64211/6.07373
Zomerdijk 26a t/m 26p, Zwartsluis - Gebouw is gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64186&mlon=6.07554#map=19/52.64186/6.07554
Litho 45 t/m 55, Meppel - Hier word gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70949&mlon=6.17450#map=18/52.70949/6.17450
Binnenwerk / Omslag, Meppel - In dit vierkant worden 8 Huizen gebouwd
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70791&mlon=6.17721#map=18/52.70791/6.17721
AUB deze importeren:
Zandoerleseweg 8 b Knegsel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.40062&mlon=5.34872#map=18/51.40062/5.34872
Met dank!
Please import this building.
Graag import nieuwbouw in Meerstad:
Staan er op.
Staat er op.
Heb je ook een link naar OSM?
Een aantal woningen die bijna afgebouwd zijn, of net af:
Oude Kruisweg (Cruquius) 200, 202, 204 en 206: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.33375/4.63508
Bedankt!
Volgens mij heb ik ze allemaal erop staan.
Gedaan.
Dank, Sander!
Gedaan
Gaarne bAG-import:
Gespot vandaag: ze zijn aan het bouwen Gameren: aan de Beemstraat nrs. 38a en 38b met 2 bijgebouwen er achter.
https://osm.org/go/0EvOcw_wo–?m=
Ik pas daar nog wel wat aan.
Alvast bedankt!