, Учора не зрозумів твого здивування. Назва, як назва. А сьогодні прочитав у вікіпедії що це школа Ґарі Потера. Я сам не любитель потеріани… Тому не бачив жодного фільму…
То вікіпедія пише https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D2%91%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%81 Гоґвортс. (літера H українською правильно пишеться не як «Х», а власне як Г).
Оце вже Бодя-Миша когось допік!!! Схоже на війну правок з luiswoo.
Навіть мене вже допік.
Пока проще просто откатить. Он добавил, смотрит, а ничего не добавилось. Добавил ещё раз, опять ничего. Ну и нафиг эту карту. Ему даже спорить не с кем. А историю он смотреть не умеет.
Рано или поздно попадётся упёртый.
Поэтому очень желательно иметь отлаженные механизмы противодействия.
Я вже відкотив цю правку
Ще один мапсмішнік - вандал. NazarBerlin2005 https://osmcha.mapbox.com/changesets/46962249?filters=%7B%22date__gte%22%3A%5B%7B%22label%22%3A%22%22%2C%22value%22%3A%22%22%7D%5D%2C%22users%22%3A%5B%7B%22label%22%3A%22NazarBerlin2005%22%2C%22value%22%3A%22NazarBerlin2005%22%7D%5D%7D
25 поверхівки в селах, 25п. Ашан,
перейменував Львівську політехніку та ін.
має 3 правки - і все треба знести.
del
VARVAR8: он же в комментариях пишет, что он делает: удаляет дубли.
Вот это он удалил:
https://www.openstreetmap.org/way/581702145
Вот это оставил:
https://www.openstreetmap.org/way/580629922
del
Потому, что под удалёнными объектами были точно такие же.
Было по две штуки - стало по одной.
Ясно. Мене насторожили гора червоних ліній. А придивившись до мапи я не побачив під низом даних, допоки не завантажив ту ділянку в Мапніку. Все ок тоді.
Пользователь стёр жилую зону, зону отдыха и прочее https://www.openstreetmap.org/changeset/60420595 ( https://osmcha.mapbox.com/changesets/60420595/ ) . Мы такое откатываем? Возьмите кто-нибудь на контроль.
Ну так спросить его надо о причинах.
Если ответит, будет дополнительная информация для размышления.
Спросил. Было всё плохо, поэтому удалил. По возможности всё поправит. Но продолжает удалять дальше. Уже испортил значительную часть полей Донецкой области. Всё белое - https://www.openstreetmap.org/#map=13/47.4441/37.4390 Что делать? Он же всё портит! Всё откатить я не осилю.
Добавлено позже: написал в DWG, посмотрим.
помоєму вандалізм. (використання Мапи у власних цілях). Було змінено назву вулиці на “Приватний нотаріус”. Повернув
https://www.openstreetmap.org/node/4721806889#map=19/49.83384/24.01806
Я би сказав, що то не навмисне пошкодження даних https://osmcha.mapbox.com/changesets/61890393/
більше через необізнанність. Вулицю, Так, треба повертати до первісного стану, а от точку нотаріальної контори треба посунути на будинок №16 і можна залишити name=Приватний нотаріус
https://www.openstreetmap.org/user/ivani94/history
Юзер великий адепт все поперетворювати на “констракшен” для тренування параду в Києві на три години - він змінював тип всіх перекритих вулиць. https://www.openstreetmap.org/way/254031394 - Хрещатик
Сервісний місток вже збудований через Десенку - https://www.openstreetmap.org/way/226040072