Verzoek import van panden Edward Wrightstraat, Amsterdam, nrs 4B, 4C, 4D, 4E.
Lokatie: https://osm.org/go/0E6Vn0aEM?m=
Ik miste deze onderweg van het werk:
Westfields 1240 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.48055/5.38066
Met dank weer!
BAG-verzoeken
Nieuwbouw sportkantine
Theo Koomenlaan 5 Wervershoof | 2 x
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73362&mlon=5.14185#map=19/52.73362/5.14185
Nieuwbouw / bouw gestart
Zamenhof Heemskerk | appartementen-complex, veel adressen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51313&mlon=4.67025#map=19/52.51313/4.67025
Dank u.
In Leeuwarden is een bedrijfspand vergroot:
James Wattstraat 8: 0080100000342976
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.19223/5.76747
Zou iemand de outline willen updaten?
Kan de Ruysdaelkade 100 niet vinden; ik vind alleen oneven nummers. Waar kan ik het vinden?
En…dealen en Amsterdam gaan als vanzelfsprekend samen!
Gedaan, incl. #4a dat nog under construction staat.
Staat er…nog under construction.
Gedaan; gaarne zelf under construction-status in de gaten houden
Gedaan; kijk even naar adresnode #93 aub; staat buiten het gebouw?
Gedaan!
Gedaan.
BAG Verzoeken:
Nieuw huis:
Zuideinde 214, Oostzaan
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.42941/4.88488
Bedrijfspand verbouwd:
Reitseplein 1 t/m 10, Tilburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56146/5.06349
Nog een verbouwing:
Professor Cobbenhagenlaan 5, Tilburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.56130/5.06180
Alvast bedankt.
In Leeuwarden is een pand uitgebreid:
Meerdere adressen aan het Perkwaltsje: 0080100000336961
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20399/5.79529
Zou iemand de twee oude outlines kunnen vervangen door de ene nieuwe?
BAG verzoek voor Ruysdaelkade 100 te Amsterdam, locatie in OMS: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.35605/4.88659&layers=N
Alvast bedankt
Bijgewerkt, maar je bedoelde Zuideinde 213, want 214 zie ik niet.
Gebied bijgewerkt.
Staat er op.
Ben mijn eigen account tijdelijk een beetje kwijt…
Gaarne import van nieuwbouw Holtskuilenstraat en Van Meertensstraat. Panden zijn al van construction-status afgeholpen, brownfield ook al verwijderd, enkel adressnodes ontbreken nog.
Dank alvast.
Staan erin.
Dit grote ding graag importeren, er wordt aan gewerkt:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61864&mlon=5.07610#map=18/51.61864/5.07610
Kasteellaan 23 A Loon op Zand
En dit industrie bld graag her-importeren:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.6003&mlon=4.9948#map=16/51.6003/4.9948
Met dank!
Gedaan. Volgens de BAG is het laatste gebouw fors ‘gekrompen’ klopt dat?
Ja, klopt: ik fietste er langs en zag dat het af was, en tot mijn verbazing ook een stuk kleiner.
Maar bleek al goed op de juiste grootte te staan in BAG.
FrankOverman:Dit grote ding graag importeren, er wordt aan gewerkt:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61864&mlon=5.07610#map=18/51.61864/5.07610
Kasteellaan 23 A Loon op ZandGedaan. …
Ik zie nu dat dit bld ook opnieuw imported is:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61828&mlon=5.07454#map=18/51.61828/5.07454
Had ik net weggehaald
Ik constateerde gisteren ter plekke dat dit bld, Kasteellaan nr25, weg is en dat er een nieuw nr25 staat:
die is met de hand ingevoerd (dus geen BAG import), want staat niet correct in BAG:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.61791&mlon=5.07488#map=18/51.61791/5.07488
Op deze BAG fout heb ik vanochtend melding van gemaakt:
Nummer: BAG00024608
Geregistreerd op: 28-04-2018 11:25
Dit is toch een goede manier van handelen door mij?