Graag deze her-importeren, want wordt uitgebreid nu:
De Run 8274 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39818&mlon=5.39581#map=19/51.39818/5.39581
Met dank!
arvdk
(Arvdk)
April 23, 2018, 4:30pm
4141
Voorwaarts:
BAG-verzoeken
Helderseweg 28 B Alkmaar → Er staat het e.e.a. door elkaar heen in BAG. Haal maar weg wat niet klopt.
Gedaan.
nilodo
(Nilodo)
April 23, 2018, 7:11pm
4142
Verzoeke [her-]import sporthal Taurus, Kruisboog 15-17, Houten
Bag-ref = 321100000024480. Pand lijkt uiteindelijk 30% kleiner geworden, dan aanvankelijk gepland.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02942/5.18248
Dank.
[edit: url toegevoegd]
SCNC
April 25, 2018, 6:13am
4143
Zou iemand het adres ruysdealkade 100 te Amsterdam willen toevoegen, bijvoorbaat dank
Ik doe geen bag-updates en reageer omdat ik toevallig nu ben aangemeld. Voeg aub een link toe naar de locatie op osm, dan kan het gemakkelijker worden toegevoegd. (Dezelfde vraag werd destijds ook aan mij gesteld.)
p.s. let op de spelling, de straatnaam is ruysdaelkade.
Verzoek import van panden Edward Wrightstraat, Amsterdam, nrs 4B, 4C, 4D, 4E.
Lokatie: https://osm.org/go/0E6Vn0aEM?m=
Ik miste deze onderweg van het werk:
Westfields 1240 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.48055/5.38066
Met dank weer!
BAG-verzoeken
Nieuwbouw sportkantine
Theo Koomenlaan 5 Wervershoof | 2 x
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73362&mlon=5.14185#map=19/52.73362/5.14185
Nieuwbouw / bouw gestart
Zamenhof Heemskerk | appartementen-complex, veel adressen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51313&mlon=4.67025#map=19/52.51313/4.67025
Dank u.
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
April 26, 2018, 5:30pm
4148
In Leeuwarden is een bedrijfspand vergroot:
James Wattstraat 8: 0080100000342976
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.19223/5.76747
Zou iemand de outline willen updaten?
Kan de Ruysdaelkade 100 niet vinden; ik vind alleen oneven nummers. Waar kan ik het vinden?
En…dealen en Amsterdam gaan als vanzelfsprekend samen!
Gedaan, incl. #4a dat nog under construction staat.
Staat er…nog under construction.
Gedaan; gaarne zelf under construction-status in de gaten houden
Gedaan; kijk even naar adresnode #93 aub; staat buiten het gebouw?
KiaaTiX
(KiaaTiX)
April 27, 2018, 6:10am
4155
BAG Verzoeken:
Nieuw huis:
Zuideinde 214, Oostzaan
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.42941/4.88488
Bedrijfspand verbouwd:
Reitseplein 1 t/m 10, Tilburg
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56146/5.06349
Nog een verbouwing:
Professor Cobbenhagenlaan 5, Tilburg
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.56130/5.06180
Alvast bedankt.
JeroenHoek
(Jeroen Hoek)
April 27, 2018, 10:20am
4156
In Leeuwarden is een pand uitgebreid:
Meerdere adressen aan het Perkwaltsje: 0080100000336961
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.20399/5.79529
Zou iemand de twee oude outlines kunnen vervangen door de ene nieuwe?
SCNC
April 27, 2018, 1:59pm
4157
Sander_H
(Sander H)
April 27, 2018, 3:38pm
4158
Bijgewerkt, maar je bedoelde Zuideinde 213, want 214 zie ik niet.
Gebied bijgewerkt.
Staat er op.