Graag een BAG import voor centrum Roermond.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.19367&mlon=5.98309#map=18/51.19367/5.98309
Diversen winkelpanden en appartementen.
Alvast bedankt.
Graag een BAG import voor centrum Roermond.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.19367&mlon=5.98309#map=18/51.19367/5.98309
Diversen winkelpanden en appartementen.
Alvast bedankt.
Uitgevoerd. De andere twee (nog) niet!
Edit: De andere twee ook gedaan.
Graag een BAG import voor buitengebied Schijndel, nieuw clubgebouw Wielervereniging Schijndel
https://www.openstreetmap.org/search?query=51.63572%2C5.42493#map=19/51.63572/5.42493
Alvast bedankt.
Gebouw is geïmporteerd en gemerged met het reeds ingetekende gebouw zodat alle tags behouden zijn.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw:
Nijerop 52 t/m 68 | 34 t/m 50 Nieuwe Niedorp
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73335&mlon=4.88813#map=18/52.73335/4.88813
Ripprantsweijde 8 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66902&mlon=4.80913#map=17/52.66902/4.80913
Duizendbladweg 4 t/m 12 Heerhugowaard
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66863&mlon=4.86814#map=18/52.66863/4.86814
Helderseweg 28 B Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64198&mlon=4.74213#map=19/52.64198/4.74213
Dank u.
Graag deze her-importeren, want wordt uitgebreid nu:
De Run 8274 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39818&mlon=5.39581#map=19/51.39818/5.39581
Met dank!
Helderseweg 28 B Alkmaar → Er staat het e.e.a. door elkaar heen in BAG. Haal maar weg wat niet klopt.
Gedaan.
Verzoeke [her-]import sporthal Taurus, Kruisboog 15-17, Houten
Bag-ref = 321100000024480. Pand lijkt uiteindelijk 30% kleiner geworden, dan aanvankelijk gepland.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02942/5.18248
Dank.
[edit: url toegevoegd]
Zou iemand het adres ruysdealkade 100 te Amsterdam willen toevoegen, bijvoorbaat dank
Ik doe geen bag-updates en reageer omdat ik toevallig nu ben aangemeld. Voeg aub een link toe naar de locatie op osm, dan kan het gemakkelijker worden toegevoegd. (Dezelfde vraag werd destijds ook aan mij gesteld.)
p.s. let op de spelling, de straatnaam is ruysdaelkade.
Verzoek import van panden Edward Wrightstraat, Amsterdam, nrs 4B, 4C, 4D, 4E.
Lokatie: https://osm.org/go/0E6Vn0aEM?m=
Ik miste deze onderweg van het werk:
Westfields 1240 Oirschot
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.48055/5.38066
Met dank weer!
BAG-verzoeken
Nieuwbouw sportkantine
Theo Koomenlaan 5 Wervershoof | 2 x
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.73362&mlon=5.14185#map=19/52.73362/5.14185
Nieuwbouw / bouw gestart
Zamenhof Heemskerk | appartementen-complex, veel adressen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51313&mlon=4.67025#map=19/52.51313/4.67025
Dank u.
In Leeuwarden is een bedrijfspand vergroot:
James Wattstraat 8: 0080100000342976
https://www.openstreetmap.org/#map=18/53.19223/5.76747
Zou iemand de outline willen updaten?
Kan de Ruysdaelkade 100 niet vinden; ik vind alleen oneven nummers. Waar kan ik het vinden?
En…dealen en Amsterdam gaan als vanzelfsprekend samen!
Gedaan, incl. #4a dat nog under construction staat.
Staat er…nog under construction.
Gedaan; gaarne zelf under construction-status in de gaten houden
Gedaan; kijk even naar adresnode #93 aub; staat buiten het gebouw?
Gedaan!
Gedaan.