W Polsce mamy węzeł trzypoziomowy: ulica na poziomie gruntu, tory Kraków-Przemyśl na poziomie +1 a łącznica Zabłocie-Krzemionki na poziomie +2
http://www.openstreetmap.org/#map=19/50.04472/19.96280
Od 10 grudnia większość pociągów do Zakopanego będzie jechać tym najwyższym poziomem.
kocio
(kocio)
323
maraf24
(maraf)
324
Najwybitniejszy parking w Polsce, widać go nawet na z13:
https://www.openstreetmap.org/#map=13/54.5805/16.8789
rmikke
(Ryszard Mikke)
325
kocio
(kocio)
326
Hehe, całkiem duże - a Gotham jakby mniejsze: https://www.openstreetmap.org/relation/185222
szydzio
327
Żeby nie było że w poznańskim magistracie siedzą rasiści - to podobno od rodzaju gleby…
rmikke
(Ryszard Mikke)
328
W Finlandii, na południe od Tampere, jest Jezioro Z Wytryskiem™.
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.5775/19.2588
Tak, te ulice się dokładnie tak nazywają wg TERYT-u.
Oczywiście zastosowanie tracków jest wątpliwe.
Ludwik
330
maraf24
(maraf)
331
Ciekawy pomysł mieć ulicę A4 w odległości kilkunastu kilometrów od autostrady A4.
rmikke
(Ryszard Mikke)
332
Ta miejscowość rzeczywiście tak się nazywa. A w każdym razie - TERYT potwierdza. Ciekaw jestem historii, jaka się za tym kryje…
kocio
(kocio)
334
szydzio
335
A co powiecie na ten przypadek? :
https://www.openstreetmap.org/node/240095754
Taka nazwa podobno funkcjonuje od 1070 roku…
rmikke
(Ryszard Mikke)
336
Ziewniemy, wyznaczanie trasy z Petting do Fucking jest pewnie starsze od map elektronicznych.
kocio
(kocio)
337
Zawsze wydawało mi się, że Droga Mleczna jest jakby większa…
https://www.openstreetmap.org/way/33105339
Yunkers
(Yunkers)
338
No cóż, na podobnej zasadzie w Krakowie mamy Hujową Górkę, której nazwa nie pochodzi bezpośrednio od słowa wszyscy-wiemy-jakiego.
kocio
(kocio)
339
kocio
(kocio)
340
kocio
(kocio)
341