eggie
(Eggie)
April 16, 2018, 6:45am
4125
Cort van der Lindenstraat 8 in Zwijndrecht heeft een uitbreiding gehad. Graag BAGupdate… Volgens de BAG is het nog steeds niet ingemeten, maar het ziet er op de luchtfoto anders uit. Het is volgens mij een soort schakelstation. Een nieuwe mapper had van het gebied een ziekenhuis gemaakt, maar dat klopt zeker niet. Dat heb ik teruggedraaid. Zal eens langsfietsen. Misschien weet Arjan het uit z’n hoofd?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82528/4.66133
*( Het staat nu ook anders in de BAG.
waldpyk
April 17, 2018, 10:33am
4132
Beadankt, zal volgende keer op de juiste wijze aangeven waar gebouwd wordt
keesm
(Keesm)
April 20, 2018, 11:47am
4134
Hercuton is begonnen met de bouw van het grootste sorteercentrum van Nederland voor DHL, gaarna BAG-import
Heksekamp 29, Zaltbommel
https://osm.org/go/0EvO7wOQB-?m=
Alvast bedankt!
Walraaf
April 20, 2018, 1:37pm
4135
Graag een BAG import voor centrum Roermond.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.19367&mlon=5.98309#map=18/51.19367/5.98309
Diversen winkelpanden en appartementen.
Alvast bedankt.
arvdk
(Arvdk)
April 20, 2018, 1:41pm
4136
Uitgevoerd. De andere twee (nog) niet!
Edit: De andere twee ook gedaan.
Graag een BAG import voor buitengebied Schijndel, nieuw clubgebouw Wielervereniging Schijndel
https://www.openstreetmap.org/search?query=51.63572%2C5.42493#map=19/51.63572/5.42493
Alvast bedankt.
dvdhoven
(D van den Hoven)
April 22, 2018, 1:40pm
4138
Gebouw is geïmporteerd en gemerged met het reeds ingetekende gebouw zodat alle tags behouden zijn.
Graag deze her-importeren, want wordt uitgebreid nu:
De Run 8274 Veldhoven
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.39818&mlon=5.39581#map=19/51.39818/5.39581
Met dank!
arvdk
(Arvdk)
April 23, 2018, 4:30pm
4141
Voorwaarts:
BAG-verzoeken
Helderseweg 28 B Alkmaar → Er staat het e.e.a. door elkaar heen in BAG. Haal maar weg wat niet klopt.
Gedaan.
nilodo
(Nilodo)
April 23, 2018, 7:11pm
4142
Verzoeke [her-]import sporthal Taurus, Kruisboog 15-17, Houten
Bag-ref = 321100000024480. Pand lijkt uiteindelijk 30% kleiner geworden, dan aanvankelijk gepland.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02942/5.18248
Dank.
[edit: url toegevoegd]
SCNC
April 25, 2018, 6:13am
4143
Zou iemand het adres ruysdealkade 100 te Amsterdam willen toevoegen, bijvoorbaat dank