Volgens de OSM wiki moet er een spatie tussen de waarde en de eenheid. De eenheid aan elkaar geschreven en helemaal in kleine letter… Zie: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Map_Features/Units
kilowatt en voltage worden hier niet expliciet genoemd, maar volgens deze conventie zou het 22000 kw en 400 v moeten zijn.
Op die pagina zijn ze toevallig allemaal in kleine letter inderdaad.
De spanning in volt (V), stroom in ampere (A) en het vermogen in watt (W) worden wel met hoofdletters geschreven.
Dan zou er een soort van koppeling (hardware- en softwarematig) moeten zijn tussen laadapparaten en de database van OSM.
Ik heb geen idee of dat mogelijk is. Wel een leuk idee
Nu heeft iemand deze superchargerlocatie https://www.openstreetmap.org/node/5540581565 uitgebreid met informatie over andere chargers. Het liefst zou ik die willen afsplitsen in twee punten, een van Tesla en een met die andere informatie. De reden is dat overige chargers door alle elektrische auto’s te gebruiken zijn, en die van Tesla, alleen door voertuigen van Tesla. Het zijn ook fysiek andere locaties.
Wat vinden jullie en hoe kan ik dat het beste doen? Eerst contact opnemen met de persoon die de laatste edit heeft gedaan?
Als je conclusie uit eigen (lokale) observatie is, dan kan je dat natuurlijk zelf doen. Zet als bronvermelding ‘survey’ en dat zal niet betwist worden, als je het juist doet.
Geplitst, beide zijn verbeterd en die van Breda geactiveerd. Voor eind 2019 komen er in Nederland nog 12 van dit soort locaties erbij. Momenteel zijn er al 17, zie http://overpass-turbo.eu/s/xJN