Про мультиполігони - згоден. Багато маперів в Україні навіть не знають що то таке. Але чому відразу не скористатися валідатором і зробити усе «під ключ» правильно? Перед відправленням даних на сервер валідатор JOSM перевірить і видасть помилки, їх розміщення які можна виправити до відправки. Навіщо відправляти на сервер зламані (неправильні дані) дані? Думаєш комусь буде цікаво розбирати «по атомах» твою «роботу» щоби знайти помилки? Просто хтось тупо відкотить правки і все.
хехе, потому что я начал с севера к югу собирать новое отношение. Там такая каша была, то polygon (closed way) то multipolygon отдельно стоящий Всё не выгрузить сразу. С малыми полигонами я так и делаю, но это же Днестр если смог бы, сделал бы иначе.
Зверни увагу сюди, там є незамкнені полігони:
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=areas&lon=29.49734&lat=46.79650&zoom=18&opacity=1.00
http://tools.geofabrik.de/osmi/?view=areas&lon=28.32747&lat=48.13617&zoom=14&opacity=1.00&overlays=ring_not_closed,ways
Користувач Romas_Zhuk https://www.openstreetmap.org/user/Romas_Zhuk ставить рандомні теги через OsmAnd, думаю, там все під видалення.
“Кризис принятия решений” называется, вроде.
ґуґл каже що є: http://hogwarts.com.ua/index.html. Але правильна назва не Хогвардс, а Хоґвартс (англ. - Hogwarts)
Спасибо, подправил имя и добавил сайт (чтобы больше ни у кого не возникло сомнений в реальности объекта).
Официального украинского названия школы на сайте не нашёл, поэтому поставил то, что было (без ґ). Но если кто-то поменяет - я не против.
, Учора не зрозумів твого здивування. Назва, як назва. А сьогодні прочитав у вікіпедії що це школа Ґарі Потера. Я сам не любитель потеріани… Тому не бачив жодного фільму…
То вікіпедія пише https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D2%91%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%81 Гоґвортс. (літера H українською правильно пишеться не як «Х», а власне як Г).
Оце вже Бодя-Миша когось допік!!! Схоже на війну правок з luiswoo.
Навіть мене вже допік.
Пока проще просто откатить. Он добавил, смотрит, а ничего не добавилось. Добавил ещё раз, опять ничего. Ну и нафиг эту карту. Ему даже спорить не с кем. А историю он смотреть не умеет.
Рано или поздно попадётся упёртый.
Поэтому очень желательно иметь отлаженные механизмы противодействия.
Я вже відкотив цю правку
Ще один мапсмішнік - вандал. NazarBerlin2005 https://osmcha.mapbox.com/changesets/46962249?filters=%7B%22date__gte%22%3A%5B%7B%22label%22%3A%22%22%2C%22value%22%3A%22%22%7D%5D%2C%22users%22%3A%5B%7B%22label%22%3A%22NazarBerlin2005%22%2C%22value%22%3A%22NazarBerlin2005%22%7D%5D%7D
25 поверхівки в селах, 25п. Ашан,
перейменував Львівську політехніку та ін.
має 3 правки - і все треба знести.
del
VARVAR8: он же в комментариях пишет, что он делает: удаляет дубли.
Вот это он удалил:
https://www.openstreetmap.org/way/581702145
Вот это оставил:
https://www.openstreetmap.org/way/580629922