#8
→ Engelse versie aangepast. (Andere talen (nog) niet.)
#8
→ Engelse versie aangepast. (Andere talen (nog) niet.)
Het geld in mijn oude sok, zijn dat 22k euri, 22 keuri, 22 k€, 22k € of 22 k €?
Als je volgens SI schrijft niet!
En mijn momentsleutel is ook fout want newtonmega kan echt niet:
Ik zie dat de wikipagina al is aangepast door iemand
Tsja, die Engelstaligen lijden aan aanelkaarschrijfangst. Maar de Nm is een begrip en dus een woord in het Nederlands.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Newtonmeter
De Engelstaligen zetten er formeel een spatie tussen : https://www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=0ahUKEwikq8bRy6_aAhUQ2aQKHdLoBAsQFghyMAU&url=https%3A%2F%2Fwww.nist.gov%2Fdocument-16488&usg=AOvVaw1EkatFvOd_FGF1ldmDy-QR (pag 125)
Van mij mag het allebei, maar doe het consequent
Overigens: waarom wel N m en niet k m?
Overigens: die Duitsers van de Drehmomentschlüssel hebben helemaal geen aanelkaarschrijfangst, getuige Donaudampfschiffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft
Een koppelteken tussen de N en m zoals op de Engelstalige wiki gesuggereerd wordt klopt zeker niet. Nm betekent Newton vermenigvuldigd met meter en niet de meters afgetrokken van de Newtons (wat dimensioneel natuurlijk al helemaal niet klopt)
Bah bah wat is Wikipedia weer fout door bij de Nm de bar er bij te halen
En we zoeken nog vrijwilligers voor onze papegaaiduikerbroedparenjaartellingmedewerkerhesjesdraadgarenfabriek.
Meest correcte in Engelse en Nederlandse spelling is met een spatie tussen getal en de eenheid.
Dus 22k €?
De factuur van € 22.000,- is naar je onderweg.
Apart dat er bij Tesla Tilburg (hier om de hoek) geen SuperCharger hangt:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.60657&mlon=4.99420#map=17/51.60657/4.99420&layers=N
Dat is de fabriek en showroom. Die hebben wel eigen laders.
De adres tagging is niet helemaal okay:
Meer dan street/housenumber/postcode/city is niet nodig.
Er waren ook een aantal nodes waar de addr:place en addr:city verkeerd om stonden.
De wikipedia tag is niet voor de features zelf, maar de amenity in het algemeen en moet dus als zodanig getagged worden:
Schrijf je dan ook 50km voor een afstand, of dertigcentimeter?
Bedenk dat niet iedereen gelijk weet wat een Tesla Supercharger is.
Ik schrijf 5x + 6y = 10
Waarom zou dat bij kilometers niet kunnen?
Uit de Wiki SI-eenheden:
Kan wel maar dit is niet de afspraak in de nederlandse taal, sorry.
Trouwens ook niet in de natuurkunde.
In verband met afspraken in de Nederlandse taal, beantwoord mijn eerdere vraag dan eens.
Het geld in mijn oude sok, zijn dat 22k euri, 22 keuri, 22 k€, 22k € of 22 k €?
Uit de website van de Taalunie over de betekenis van 100K:
Toelichting
Het officiële internationale symbool k staat voor ‘kilo’, oftewel ‘1000’. Het wordt gebruikt in combinatie met symbolen voor maten, gewichten en andere eenheden. Zo staat 1 kg (‘1 kilogram’) gelijk aan 1000 gram, 1 km (‘1 kilometer’) aan 1000 meter en 1 kJ (‘1 kilojoule’) aan 1000 joule.Naast het symbool k, dat gecombineerd wordt met symbolen zoals g, m en J, wordt soms de hoofdletter K gebruikt na een getal, eveneens in de betekenis ‘1000’. Anders dan de kleine letter k is K met hoofdletter geen officieel symbool, maar een afkorting waarmee grote getallen en bedragen verkort kunnen worden weergegeven. Zo kan 5K worden gebruikt als verkorte weergave van het getal 5000 in het algemeen of van 5000 euro, en kan 100K staan voor 100.000 of 100.000 euro. De K wordt, als feitelijk onderdeel van het getal, aan de rest van het getal vast geschreven. De hoofdletter is overgenomen uit het (Amerikaans-)Engels.
Volgens de OSM wiki moet er een spatie tussen de waarde en de eenheid. De eenheid aan elkaar geschreven en helemaal in kleine letter… Zie: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Map_Features/Units
kilowatt en voltage worden hier niet expliciet genoemd, maar volgens deze conventie zou het 22000 kw en 400 v moeten zijn.
sebastic, bedankt voor de terugkoppeling. Ik ga er mee aan de slag. Welke addr:place en addr:city heb ik omgewisseld?
UPDATE: Heb alles aangepast. Zag dat jij het een en ander al had gecorrigeerd. Zal ik overal ook addr:place verwijderen?
De adres tagging is niet helemaal okay:
- addr:place onnodig en veelal duplicaat van addr:city
- addr:province is onnodig
- addr:county is onnodig
Meer dan street/housenumber/postcode/city is niet nodig.
Er waren ook een aantal nodes waar de addr:place en addr:city verkeerd om stonden.
De wikipedia tag is niet voor de features zelf, maar de amenity in het algemeen en moet dus als zodanig getagged worden:
- amenity:wikipedia=en:Tesla_Supercharger