Ik kon het zien in Deventer Colmschate. Daar wordt oa aan het station gewerkt en de situatie op de luchtfoto is in de herfst van 2017. Zo uit mijn hoofd kan ik niet precies zeggen wanneer.
Ik heb de link geplakt onder Background > Edit > Add, maar ik krijg helaas geen luchtfoto in beeld als ik die background selecteer.
Uit de lucht misschien? Of doe ik iets fout?
Als je een Actueel_ortho25 laag aan hebt staan wordt dat automatisch door kadaster van 2016 naar 2017 foto omgezet, de link hoeft dan niet te veranderen. “Actueel”, betekend immers de nieuwste laag.
Ondertussen is door Klumbumbus, waarvoor dank, een pull request aangemaakt de layer aangepast naar “Actueel_ortho25” daarbij heeft hij ook de zoom versteld van 18 naar 19.
Tevens heeft hij het gesynced met JOSM
Het veranderingstraject is opgestart.
En zal later zijn uitwerking hebben in Potlatch ID. etc.
Kan dit beeldmateriaal ook beschikbaar worden gemaakt in https://map.openaerialmap.org ? Daar is momenteel de resolutie alleen 49 m, 50 m en 51 m. Allemaal zeer lage resolutie. OpenAerialMap wordt met resolutie van 25 cm voor Nederland dan ineens veel bruikbaarder.
The goal of this project is to maintain a canonical representation of the layers available to OpenStreetMap editors such as iD, Vespucci, JOSM, and Potlatch 2. Both imagery and other raster data that is useful for mapping are within scope of the project.
…
Using this index
If you are using iD, Potlatch 2 or Vespucci, you are already using this index!