Czy Yanosik znajdzie warszawski Plac Teatralny, jeśli żaden kawałek drogi się tak nie nazywa, ale sam plac jest oznaczony jako place=square i ma nazwę Plac Teatralny?
Zamknąłem ul. Szkolną w Kobylnicy na podstawie info z UMiG Swarzędz ale nie mam okazji żeby podjechać tam i zweryfikować to w realu.
Czy możecie proszę ewentualnie spojrzeć w swoje ślady i zobaczyć czy w/w info pokrywa się z rzeczywistością ?
Zerknęłam na tę okolicę i z dzisiaj na zamkniętym fragmencie drogi są dosłownie cztery ślady przejazdu. Jeśli chodzi o kilka poprzednich dni, jest bardzo podobne. Być może dzisiejsze ślady wygenerowane są przez ruch mieszkańców ul. Szkolnej, a być może jeszcze nie wszyscy respektują zakaz ruchu. Sprawdzę to jeszcze za 2-3 dni.
Wczoraj akurat tamtędy przejeżdżałem i ta droga w Kobylnicy faktycznie jest w remoncie, zatem odwołuję alarm !
Będąc nieco dalej w Paczkowie zamknąłem inną drogę lokalną, również z racji na modernizację (tutaj jestem jednak w stanie monitorować sytuację w terenie na bieżąco).
Nadal jest ruch tymczasowy, częściowo po śladzie docelowym ale chyba nie ma co grzebać na kilka dni przed otwarciem. Dodałam tylko end_date, żeby nie umknęło.
Cześć, mam pytanie odnośnie tagowania dużych obszarów typu lotniska. Opis nazwy wpisywany jest w obszar całego lotniska, co za tym idzie po wybraniu miejsca do którego chcemy dojechać wybiera nam się centroid kilkuset hektarowego obszaru. Doprowadza to do błędnego prowadzenia użytkownika (każdy kto chce dojechać na lotnisko che raczej trafić pod drzwi terminalu). Nawigacja w OSM też prowadzi do najbliższego punktu i wygląda to tak: http://s6.ifotos.pl/img/lotniskol_qeepxrx.png Może warto dodawać punkty POI dla lotnisk/szpitali w miejscach wjazdów/wejść, bądź tagować nazwą budynki zamiast obszaru?