Witajcie, nie wiem czy w dobrym dziale pytam, ale jak wygląda sytuacja z % pokrycia i działaniem OSM w Holandii.
Przymierzam się do zakupu nowej navi z OSM, a często podróżuję PL-NL/NL-PL. Mieszkam w NL i chciałbym dowiedzieć się jakie pokrycie ma tam OSM względem TOMTOM, MIO, Automapy itd.
Myślę, że dane muszą być w miarę dobre, wszak jest to mały kraj, dodatkowo przed laty dokonano importu dróg z firmy mapowej AND. Społeczność też wydaje się aktywna, średnio 60 użytkowników dziennie, co przy powierzchni jak województwo mazowieckie jest doskonałym wynikiem (cała Polska = ok. 120 mapowiczów dziennie)
Dziękuję za odpowiedzi Wolałem zapytać na polskim forum, bo pytanie dotyczyło także drogi z PL do NL. Czyli nie ma się co obawiać, że gdzieś tam wjadę w krzaki czy do jeziora na mapie OSM dla NL. Przyznam się szczerze, że nie korzystałem z OSM do tej pory, jedynie z Automapa i czasami TomTom Kto pyta nie błądzi. Pozdrawiam
Jest sobie taki serwis: „Otwarte zabytki” projekt Centrum Cyfrowego Projekt: Polska - https://otwartezabytki.pl/pl Korzysta ktoś z tego? Mają w podkładzie lokalizacji obiektów mapy Google…
Cześć, powiedzcie mi proszę co się ostatnio dzieje z samym przeglądaniem mapy OSM? Kafle ładują się bardzo długo bądź w ogóle. Czym może być to spowodowane?
Przykład: https://ibb.co/fQWgaT
Dokładnie tak jak mówi kocio, Google coś miesza z prywatnymi serwerami proxy i aplikacje do gps, które cenią anonimowość po prostu padają, ale na dniach powinni administratorzy firm to naprawić
"Wojewoda Śląski w rozstrzygnięciu nadzorczym uznał, że brak jest podstaw prawnych do nadawania w drodze uchwały nazwy ulicom znajdującym się w fazie projektu. "
A czy te listy dyskusyjne to mają jakiś interfejs do WWW, pozwalający również pisać?
Bo jak maila kocham, tak w tym wypadku forma forum odpowiadałaby mi znacznie bardziej…