Gedaan.
Leisure tags etc. neem jij voor je rekening.
Ik heb ook de huizen direct noordelijk (in aanbouw?) geïmporteerd. Als daar nog geen sprake van is; wil je ze dan weghalen (of melden, dan doe ik het)?
Gedaan.
Leisure tags etc. neem jij voor je rekening.
Ik heb ook de huizen direct noordelijk (in aanbouw?) geïmporteerd. Als daar nog geen sprake van is; wil je ze dan weghalen (of melden, dan doe ik het)?
Dank, Martin.
BAG-verzoek
Nieuwbouw
Ketelduinweg 8 t/m 12 Petten
Ketelduinweg 15 t/m 20 Petten
Eriksstraat 18 t/m 22 Petten
Eriksstraat 49A t/m 49F Petten
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.76888&mlon=4.66492#map=19/52.76888/4.66492
Dank u wel!
Pls importeer:
Heuvelstraat 5 Moergestel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53269&mlon=5.17552#map=18/51.53269/5.17552
Pand zelf en schuur erachter.
Tnx!
Gedaan
Ik heb ook de under construction-panden geïmporteerd. Als er nog geen sprake is van enige bouw, verwijder ze dan of meld het hier even terug aub.
Graag reparatie met actuele bag import:
https://www.openstreetmap.org/way/268756725
https://www.openstreetmap.org/way/268756722
Ik zag dat hier gebouwd wordt:
Binnenkamp 9 Hedel
https://osm.org/go/0EvL_TytU-?m=
Alvast bedankt voor de import!
Gedaan Deel gebouw zit ondergronds (parking?)
Gedaan!
Ze staan er - en het oude huis ook nog. Beide #215
Graag import van het bedrijfspand Thailand 13 in Aalsmeer (uit 2017).
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=114496.17401797&geometry.y=475351.60852637&zoomlevel=6&objectId=0358100004967967&detailsObjectId=0358010004967968
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.26408/4.79384
Alvast bedankt
BAG-verzoek
Nieuwbouw:
Nova Zembla 11 t/ m 27 Noord-Scharwoude
Noordermarktbond 27 t/m 45 Noord-Scharwoude
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70622&mlon=4.81484#map=17/52.70621/4.81484
Nieuwbouw:
Nachtegaalstraat Heerhugowaard
NIET: 5 t/m 15 | 21 t/m 27 | 81 t/m 89
WEL: de rest → ‘bouw gestart’
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66576&mlon=4.86186#map=17/52.66562/4.86266
Bedankt!
Bag-verzoeken
Sloop/nieuwbouw
Driehuizen 16 Driehuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57903&mlon=4.80809#map=19/52.57903/4.80809
Correctie? / Opnieuw plaatsen / hoofd en bijgebouwen
Westdijk 40/40A Westbeemster
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54940&mlon=4.84890#map=18/52.54940/4.84890
Dank.
Verzoek import van Ilpenhof 2 t/m 12, 1 t/m 7, Lepelaarstraat 2 t/m 2K, Ilpendam
De huizen zijn af & bewoond, of nagenoeg af.
Gebied tussen Hornweg, Machineweg, Legmeerdijk en N201 geupdate.
Gedaan
→ Gedaan zoals verzocht. Aan de aanvrager om straten te mappen en landuse aan te passen.
Beide gedaan.