You are not logged in.

#26 2018-03-14 12:32:38

olehz
Member
From: Lviv
Registered: 2011-08-11
Posts: 726
Website

Re: Село, смт., місто

1) place - це топонім (це може бути як офіційний НП так і просто історична місцевість чи урочище). Офіційні НП згідно роботи проведеної у 2012-2014 роках це: city, town, village, hamlet (градація виставлялась на основі population). Все що нижче: це мікрорайони, історичні місцевості, частини сіл, урочища і т.п. Окрім цього є ще name:prefix - офіційний статус НП (місто, смт, селище, село)
2) Адміністративні межі і адресові межі - це різні речі. Для того аби по НП відбувався нормально пошук place та name точки і полігонального кордону, всередині якого знаходиться ця точка, мають співпадати. (іноземні пошукові системи нічого не знають про наш локальний name:prefix)
3) Для офіційних НП необхідно промальовувати полігональний кордон. А от для place=neighbourhood, suburb, locality - ні (межі там дуже розмиті і ніякого корисного навантаження такі напіввигадані кордони не несуть. Дуже рідко адресація базується на історичних місцевостях чи урочищах, хоча і таке є. Простіше просто обізвати шматок дороги біля такого обєкту як "Якесьтам урочище" (така собі синтетична вулиця) ну або ж просто заюзати addr:place)

Offline

Board footer

Powered by FluxBB