Perfect. DANK. weer wat geleerd
Geïmporteerd
Staat er op.
BAG-verzoek
Sloop/nieuwbouw/gestart
Stierop 3 Uitgeest + bijgebouw
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.53516&mlon=4.76439#map=18/52.53516/4.76439
Nieuwbouw/gestart
bijgebouw: Provincialeweg 1 Starnmeer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.54736&mlon=4.78450#map=19/52.54736/4.78450
Dank.
Hier weer eens gekeken en wat geconstateerd: aub importeren in Goirle:
Boschring 54 - 72, 44 - 46 (laatste 2 stukje naar links, tegen Zandhagedis)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53614&mlon=5.05809#map=18/51.53614/5.05809
Zandhagedis 2 - 14, 1 - 7
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53507&mlon=5.05615#map=18/51.53507/5.05615
Edit 21:45 hr:
Ook dit bld erbij graag, ik zie wel de fundamenten net aangelegd, maar ik zie in BAG niet wat het is:
ID = 0785100000018222
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53432&mlon=5.05673#map=18/51.53432/5.05673
En een normaal huis:
De Boschkamer 20
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53441&mlon=5.05790#map=18/51.53441/5.05790
Met dank!
Gedaan.
Boschring 48-52 dus nog niet… Prima, voor elkaar.
Gedaan, behalve address nodes 9a en 9b, die staan al op andere gebouwen. (BAG heeft hier dubbele address nodes.)
Kan kloppen. Huidige school en sporthal met die adressen worden opgenomen in nieuwe gebouw, en gaan daarna tegen de vlakte.
Bedankt weer!
BAG-verzoek
Bouw gestart/bedrijfspand
Kruiswijk 30 Anna Paulowna
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.86158&mlon=4.80837#map=19/52.86158/4.80837
Nieuwbouw/sporthal
1911100000587055 bij Rijdersstraat 112 't Veld
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.74014&mlon=4.86494#map=17/52.74015/4.86494
Dank u.
Staat er op.
Bag-verzoek:
Aanpassen/verplaatsen
Bergerweg 100 / 100A Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64443&mlon=4.72303#map=19/52.64443/4.72303
Bijgebouw
0361100000201126 bij Bergerweg 98 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64488&mlon=4.72302#map=19/52.64488/4.72302
Bijgebouw
0361100000201127 bij Groeneweg 23 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64747&mlon=4.72202#map=19/52.64747/4.72202
Bijgebouwen
03611000001251 -18/19/20
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64384&mlon=4.72547#map=19/52.64384/4.72547
Pand ontbreekt
Egmondermeer 19 Egmond aan den Hoef
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63415&mlon=4.69964#map=19/52.63414/4.69964
Bijgebouw opnieuw: 0373100000024991
Egmondermeer 4 Egmond aan den Hoef
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63159&mlon=4.68835#map=17/52.63159/4.68835
Dank u wel.
Staat er op!
BAG-verzoeken
Bijgebouw
0441100000013567 bij Warmenhuizerweg 23 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.72099&mlon=4.74971#map=18/52.72100/4.74971
Bijgebouw
0441100000014669 bij Oudewal 72 Warmenhuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71720&mlon=4.72301#map=18/52.71719/4.72301
Dank u.
Verzoek import van het recreatiepark bij Uitdam. Alle huisjes staan nog op ‘Bouwvergunning verleend’, maar inmiddels zijn ze allemaal af, en voor een gedeelte bewoond.
Opmerking: Zeedijk 2C en 2D overlappen met een pand uit 2008. Ik weet zo niet uit mijn hoofd wat daar de situatie precies is, dus daar zal ik na import een note bij plaatsen, om nog eens te gaan kijken.
Zie BAG-lokatie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#/?geometry.x=133648.451875&geometry.y=493273.484375&zoomlevel=5&objectId=0852100000011597&detailsObjectId=0852100000011597
Lokatie van het park: https://osm.org/go/0E7DitrXB-?m=
Staan erin
Ik hoop dat alles erin staat want het moest handmatig. Overlap zit er ook in.
BAG-verzoeken
Nieuwbouw
Zwanebloem 26 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71048&mlon=4.80003#map=19/52.71048/4.80003
Sloop/nieuwbouw
Dorpsstraat 976 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.71890&mlon=4.79797#map=19/52.71890/4.79797
Dank u.
Gedaan.
Handmatig? Huisje voor huisje? Is er iets speciaals met dit park?
Het ziet er goed uit, ik heb het gecontroleerd. Alleen het pand op https://osm.org/go/0E7DoZswV–?layers=N&m= (Zeedijk 2 K) ontbreekt. Een villa die een beetje apart staat van de rest.