Ja gaat naar de sharing option in de OSM kaart (aan de rechterkant).
Druk op “include marker” (in het Engels althans), zet die op de precieze plaats en kopieer de link.
Voila!: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.4153&mlon=5.7610#map=16/51.4153/5.7610
En een pand geïmporteerd
eggie
(Eggie)
3930
Graag BAG import van Celsiusstraat 31 en 33 in Emmeloord. Een beginnende mapper heeft ze zelf ingetekend, maar niet meer gereageerd.
https://www.openstreetmap.org/changeset/56601616#map=19/52.72833/5.74341&layers=N
Ingevoerd, alsmede wat andere omliggende (nieuwe) panden.
FERINA365
(Sven)
3933
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.74024/4.43899
Graag een BAG-import voor nummer 7. Zijn drie gebouwen gesloopt om ruimte te maken voor een nieuw huis.
S_Emo
3934
Perfect. DANK. weer wat geleerd
Digne
3936
Goedemorgen,
Een klein verzoekje op de zondagochtend: Planetenweg 440 IJmuiden
Alvast bedankt!
Hier weer eens gekeken en wat geconstateerd: aub importeren in Goirle:
Boschring 54 - 72, 44 - 46 (laatste 2 stukje naar links, tegen Zandhagedis)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53614&mlon=5.05809#map=18/51.53614/5.05809
Zandhagedis 2 - 14, 1 - 7
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53507&mlon=5.05615#map=18/51.53507/5.05615
Edit 21:45 hr:
Ook dit bld erbij graag, ik zie wel de fundamenten net aangelegd, maar ik zie in BAG niet wat het is:
ID = 0785100000018222
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53432&mlon=5.05673#map=18/51.53432/5.05673
En een normaal huis:
De Boschkamer 20
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.53441&mlon=5.05790#map=18/51.53441/5.05790
Met dank!
HenkL
(Henk L)
3940
Graag import nieuw gebouw te Rasquert, Meijmaweg 9a-9c.
arvdk
(Arvdk)
3941
Gedaan.
Boschring 48-52 dus nog niet… Prima, voor elkaar.
Gedaan, behalve address nodes 9a en 9b, die staan al op andere gebouwen. (BAG heeft hier dubbele address nodes.)
HenkL
(Henk L)
3942
Kan kloppen. Huidige school en sporthal met die adressen worden opgenomen in nieuwe gebouw, en gaan daarna tegen de vlakte.
Bedankt weer!