Was enkel “ter leering ende vermaeck” dat er blijkbaar dit soort zaken voor kunnen komen die ons even wat extra werk verschaffen. Was misschien niet duidelijk, maar er stond ook dat de actie al was uitgevoerd.
Van alle adresnodes in de betreffende dorpen de postcodes en source:date verwijderen (ter voorkoming van het popupvenster bij het mergen).
Layer samenvoegen met de GeoJSON met alle ontbrekende adressen (had ook gekund met de plugin, maar lastig werkbaar gezien de limiet van 1000 objecten vanuit de BAG WFS in zo’n groot gebied).
Valideren en met de warnings van de dubbele adressen plugin (had ook gekund met de standaard nodes op 1 plek validatie, maar daar staan ook zendmasten op dezelfde plek tussen) en de nodes een voor een met elkaar mergen door “pijltje naar beneden, ENTER, m” tot vervelens toe te blijven herhalen.
Had ook op een andere manier gekund, bijvoorbeeld alle oude postcodes vervangen door de nieuwe, maar dat is waarschijnlijker foutgevoeliger door copy/paste foutjes met de 112 verschillende postcodes en leek me bovendien meer werk.
Dacht er nog even aan een serie remote control commando’s om ze te vervangen, maar hoewel het ongetwijfeld leuker zou zijn om zoiets te maken was het vast niet veel sneller geweest voor dit vrij beperkte aantal.
Geïmporteerd, gelijk construction tags verwijderd. Voor dorpshuis, graag zelf de juiste tags toevoegen.
Edit: en het dubbele adres in de gaten houden, namelijk nr. 5. Staat ook dubbel in BAG.
Uitgevoerd. De busroutes daar in de buurt zijn ook niet op orde: de volgorde in de relations is niet correct en er zijn op de route dubbele weg-segmenten. Ik heb een eerste poging gedaan, maar ik loop vast door gebrek aan local knowledge. Een weg staat daar in construction parallel aan een N-weg (N241) en de busroute ligt op beide…? Rotondes bestaande uit één way die helemaal rond gaat, en meerdere way’s voor de stukken rotonde die los bereden kunnen worden… enzovoort… Ik zie in de geschiedenis dat je daar vaker aan gewerkt hebt. Zou je er naar kunnen kijken? Of gebruik je geen JOSM? Ik kan het, met wat uitleg, ook aanpassen…
Edit: mijn poging in Achavi
Dit verzoek is ws. over de kop gezien:
Verzoek import Klieverinkweg 1-47, Klaverbladstraat 54 - 98 in Amsterdam
Lokatie: https://osm.org/go/0E6UnymWl?layers=N&m=