Gedaan.
BAG-verzoek
Kan iemand deze 11 huisjes opnieuw plaatsen?
bij Burgemeester Peecklaan 8 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69986&mlon=4.69736#map=19/52.69986/4.69736
Dank vanuit Alkmaar.
Consider it done!
Bag-verzoeken
2e poging. Pand heeft nu geen adres.
Bergerweg 23 en 25 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63718&mlon=4.73374#map=19/52.63718/4.73374
Bijgebouwen HVC Alkmaar
0361100000201359 / 0361100000201360 bij Jadestraat 1 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61080&mlon=4.76060#map=18/52.61080/4.76060
Vorm pand aanpassen / opnieuw plaatsen
Zakedijkje 38 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66829&mlon=4.71938#map=19/52.66829/4.71938
Nieuwbouw
Oudtburghweg 5 B / 5 C Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68110&mlon=4.71024#map=18/52.68110/4.71024
Adres:
Schapenlaan 17 A Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68270&mlon=4.71453#map=19/52.68270/4.71453
S.v.p gebouwen opnieuw plaatsen
Grote Heklaantje 3 en 5 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68697&mlon=4.71501#map=19/52.68697/4.71501
Dank u wel.
Ik heb ook de omgeving even meegenomen. Nu geen tijd meer voor de andere verzoeken, dus die staan nog open.
Mijns inziens mag je, als het alleen om enkele adresjes gaat, het ook zelf toevoegen. Een nabijgelegen adres kopiëren en de values aanpassen, met de gegevens vanuit de BAGviewer. Een verzoek mag natuurlijk ook gewoon.
EDIT: De rest is ook gedaan. Bij één loopt er nu een weg door een gebouw. Kan je die ook actualiseren?
Prima, en bedankt.
Leuke actie van een gemeente/PostNL
Zie https://www.heusden.nl/nieuwepostcode
Eigen verzoek opgelost en ~1800 postcodes in deze dorpen zijn geactualiseerd
Import verzoek voor bedrijfsgebouw in aanbouw: Bossekamp 1, Zaltbommel
https://osm.org/go/0EvkRJTwh–?m=
Alvast bedankt.
Staat er op.
Sander,
Heb je een voorstel?
Ik zie alleen maar alle adresnodes per postcode importeren en van de juiste postcode voorzien.
Zo’n 150 imports…
Iemand iets beter?
Laat ik deze eens proberen: ik zie ter plekke dat er gebouwd wordt, maar ik zie het bld niet in BAG staan (https://bagviewer.kadaster.nl)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.65377&mlon=4.80908#map=17/51.65377/4.80908&layers=N
Ruiterspoor 28
Ik zie het bld wel hier staan:
https://www.planviewer.nl/kaart?gebouwen=#collapse826010000030547
Identificatie: 826100000037484 Woonhuis
Identificatie: 826100000037483 Garage
Met dank!
BAG-verzoek
Bron: BING en BAG
ECN Petten bij Westerduinweg 3 Petten
0441100000015108
0476100000011098
0441100000014243
0441100000013715
0441100000013111
0476100000011004
0441100000015109
0441100000013669
Succes en bedankt.
Ik zie ze wel in de bagviewer, dus ze zouden geimporteerd kunnen worden.
Jouw links met de nummers ziet mijn Ipad als telefoonnummers…
Gewoon osm-links gebruiken lijkt me.
Hmmm, idd, ik zie ze nu ook. Is mijn mega terra gigabit internet verbinding toch niet genoeg. 's ff upgraden dan maar.
Maar graag importeren ja, please.
Sander H:Leuke actie van een gemeente/PostNL
Zie https://www.heusden.nl/nieuwepostcodeEigen verzoek opgelost en ~1800 postcodes in deze dorpen zijn geactualiseerd
Sander,
Heb je een voorstel?
Ik zie alleen maar alle adresnodes per postcode importeren en van de juiste postcode voorzien.
Zo’n 150 imports…
Iemand iets beter?
Was enkel “ter leering ende vermaeck” dat er blijkbaar dit soort zaken voor kunnen komen die ons even wat extra werk verschaffen. Was misschien niet duidelijk, maar er stond ook dat de actie al was uitgevoerd.
keesm: FrankOverman:Laat ik deze eens proberen: ik zie ter plekke dat er gebouwd wordt, maar ik zie het bld niet in BAG staan
Ik zie ze wel in de bagviewer, dus ze zouden geimporteerd kunnen worden.
Hmmm, idd, ik zie ze nu ook. Is mijn mega terra gigabit internet verbinding toch niet genoeg. 's ff upgraden dan maar.
Maar graag importeren ja, please.
Geimporteerd!
BAG-verzoek
Bron: BING en BAG
ECN Petten bij Westerduinweg 3 Petten
0441100000015108
0476100000011098
0441100000014243
0441100000013715
0441100000013111
0476100000011004
0441100000015109
0441100000013669Succes en bedankt.
Ik heb zoveel mogelijk naar de actuele situatie bijgewerkt.
Voor de zekerheid ook gebouwen under construction meegenomen.