Een net startende mapper is bezig het nieuwe traject boven Groenlo open te zetten, maar overschat volgens mij zijn kunde.
Volgens mij gaat dat niet routeren.
Wie is hier bekend en kan assisteren? Moeten er zaken nog teruggedraaid worden?
Ik kan ofwel de hele situatie er correct in te zetten rond het weekeinde, danwel als dat de voorkeur heeft kan ik het een en ander uittekenen op papier en hier plaatsen zodat iemand anders er mee aan de slag kan.
Het was idd met goede intenties bedoeld die wijziging. Als ik ergens een keer tijd heb dan zal ik met GPS logs de route erin zetten / beschikbaar stellen voor iemand die wél weet hoe je er daadwerkelijke een route van maakt.
Ik heb het meeste er nu in staan, wat ik van de tracekaarten af kon halen.
De slinger aan de eibergse kant is een gok. Dit is een tijdelijke situatie en die staat niet op de kaarten. Aan de kant van groenlo is me nog niet volledig bekend wat er met de kruising gaat gebeuren morgen, dus heb de stoplichten nog even laten staan
Ik heb bij de Marhulzenweg weer een tijdelijk fietspad ingetekend. Op de site van N18 was aangegeven dat de oversteek voor fietsers toegankelijk zou blijven tot de tunnel Esweg klaar is. Helaas kan ik dat niet meer terug vinden. Maar daar loopt een fietsknooppuntroute en als het enigzins kan, wil ik die heel houden.
Verder bij de Ruiiterweg nog twee wegen verknoopt en een oneway=-1 omgezet naar oneway=yes Daar heb ik ook een fietsknooppuntroute hersteld en daarvoor een aantal doorknippingen gedaan.
Ik heb gisteren op een paar andere plaatsen de wegen om de nieuwe n18 gereden. Deze zojuist ingediend met het verzoek ter controle. Mocht iemand een keer vragen hebben over deze nieuwe route (omgeving tussen Neede/Eibergen/Hengelo/Enschede) dan kan ik even een kijkje nemen of GPS routes rijden.
rkoebrugge… Ik heb even gekeken en wat duplicated ways verwijderd. Dat is anders moeilijk te zien met editor iD.
Hier moet nog wel heel veel gebeuren. Er staat wat feedback op je changesets ter lering ende vermaeck … https://www.openstreetmap.org/user/rkoebrugge/history#map=11/52.1235/6.7246
Uiteindelijk zal het allemaal wel weer eens kloppen.
eggie… De routering fix bij de N18 tussen Groenlo en Eibergen is mij nog té, dat lukt me niet. Ik heb momenteel geen idee hoe het fietspad loopt daar. De rest heb ik gecheckt cq verbeterd.
Voor toekomstige overname van voorgestelde rijkswegen en als extra check op het reeds gedane werk (voordat nieuwe luchtfoto / BGT beschikbaar is) wellicht een handige bron (in dit geval alleen voor de N18 zelf, niet voor de omliggende wegen/fietspaden):
Hallo allen, ik woon hier in de buurt, en rij/fiets regelmatig rond in de regio.
Er is een pdf van het tracébesluit (https://drive.google.com/file/d/1HCBXDRfC9NhICXUc06LhEjCX1cp-YFbU/view) beschikbaar, ik heb echter nog geen eenvoudige manier gevonden om deze als overlay in osm weer te geven. Ook weet ik niet zeker hoe ik het beste GPS coordinaten of een route kan registreren om de nieuwe route op de exacte plek te plaatsen.
Wat betreft de kruising met de Marhulzenweg, deze is sinds vorige week komen te vervallen.
SapientGuy … welkom op het forum. Ja . in het begin is het een beetje schipperen… soms met behulp van je gps-tracks… Straks met de nieuwste luchtfoto’s zal alles wel op z’n plek te krijgen zijn.
Opvallend was dat mijn Tomtom autonavigatie, waarvan ik net de nieuwste kaart had geladen, nog de oude route weergaf. Naar het noorden zit je dan in de akkers, naar het zuiden “plakt” het navigatiepijltje aan het paralelle oude tracé.