BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in aanbouw in Moerkapelle: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.04681/4.58376
Bedankt
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in aanbouw in Moerkapelle: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.04681/4.58376
Bedankt
Staat erop, wil je zelf zorgdragen voor de controle?
Niet alle huizen hebben de status “bouw gestart”
Wegen dienen nog een juiste classificatie te krijgen.
BAG-verzoeken
Pand in gebruik
Warmoesstraat 1 Wormerveer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.48812&mlon=4.80400#map=19/52.48812/4.80400
Sloop/nieuwbouw
Zaanweg 44 A Wormerveer / Edisonstraat 2 a Wormerveer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.49062&mlon=4.79815#map=19/52.49062/4.79815
Hier zit sinds 2 jaar een bierbrouwerij/restaurant.
Eén gesloopt bedrijfspand heb ik al verwijderd. Kijk aub ook naar de bijgebouwen in de directe omgeving.
Lagedijk 69/71/73/75 Zaandijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.47619&mlon=4.81073#map=19/52.47619/4.81073
Groeten uit Alkmaar.
Bedankt.
Bagverzoek voor Winkelcentrum Stationskwartier Kampen en appartementen Kampen, Burgemeester van Tuinenplein 4 t/m 56 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53282/5.91566
BAG-verzoeken
Aanpassing/uitbreiding
Zevenhuizen 48 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63380&mlon=4.74235#map=19/52.63380/4.74235
Sloop/nieuwbouw: Heiligland 52 Alkmaar
Ontbrekend pand: Heiligland 55 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62876&mlon=4.75810#map=19/52.62876/4.75810
Adressen
Bergerweg 23/25 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63710&mlon=4.73393#map=19/52.63710/4.73393
Cornelis Buysstraat 1 / Van Oostsanenkade 3 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63649&mlon=4.73391#map=19/52.63649/4.73391
Bijgebouw
0361100000201044 bij Boezemsingel 62 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62851&mlon=4.76064#map=19/52.62851/4.76064
Dank u wel.
Import verzoek voor De Tredde Keats 7 in Deinum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.19309&mlon=5.72860#map=19/53.19309/5.72860&layers=N
alvast bedankt
Bergerweg 23/25 niet in BAG
Cornelis Buysstraat 1 / Van Oostsanenkade 3 Alkmaar: niets nieuws te zien
Ik heb daar meer huizen in de buurt geïmporteerd.
Gelieve zelf de under construction status te wijzigen indien aan de orde.
BAG-verzoeken
Bijgebouw
0361100000125727
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60545&mlon=4.75810#map=18/52.60544/4.75810&layers=N
2 x Gesloopt? Verwijderen aub.
Voorheen Kanaalweg 78
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59444&mlon=4.73749#map=19/52.59444/4.73749
Nieuwbouw
Watermolen 36 Schagen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.78184&mlon=4.78870#map=19/52.78184/4.78870
Pand plaatsen en adres geven. Adres staat nu op bijgebouw.
Nijenburgerweg 5 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60114&mlon=4.73680#map=18/52.60114/4.73680
Dank u.
Aangepast:
Op de Watermolen ook tegenoverliggend pand geplaatst.
De panden aan de Kanaalweg kun je zelf verwijderen; daar heb je geen BAGgeraars voor nodig
Hi, nu wat nieuws in Dongen graag:
Schoolsticht 36 - 68 de hele rij dus verder importeren
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63520&mlon=4.94072#map=18/51.63520/4.94072
Haagwinde 18
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.63368&mlon=4.93670#map=19/51.63368/4.93670
Bedankt!
Verzoek voor BAG-import (herimport). Foutieve weergave van appartementcomplex gemeld via Bagviewer en aanpassing is inmiddels doorgevoerd zie ik. Zaltbommel, De Schans nrs. 36 t/m 52
https://osm.org/go/0EvO0YhNu?m=
De winkel Coop pas ik daarna wel aan.
Alvast bedankt.
Staan erin, zij het nog under construction; gaarne dit naar eigen bevinden wijzigen.
Gedaan.
BAG-verzoek
Kan iemand deze 11 huisjes opnieuw plaatsen?
bij Burgemeester Peecklaan 8 Schoorl
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.69986&mlon=4.69736#map=19/52.69986/4.69736
Dank vanuit Alkmaar.
Consider it done!
Bag-verzoeken
2e poging. Pand heeft nu geen adres.
Bergerweg 23 en 25 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63718&mlon=4.73374#map=19/52.63718/4.73374
Bijgebouwen HVC Alkmaar
0361100000201359 / 0361100000201360 bij Jadestraat 1 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.61080&mlon=4.76060#map=18/52.61080/4.76060
Vorm pand aanpassen / opnieuw plaatsen
Zakedijkje 38 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66829&mlon=4.71938#map=19/52.66829/4.71938
Nieuwbouw
Oudtburghweg 5 B / 5 C Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68110&mlon=4.71024#map=18/52.68110/4.71024
Adres:
Schapenlaan 17 A Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68270&mlon=4.71453#map=19/52.68270/4.71453
S.v.p gebouwen opnieuw plaatsen
Grote Heklaantje 3 en 5 Bergen (NH)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.68697&mlon=4.71501#map=19/52.68697/4.71501
Dank u wel.
Ik heb ook de omgeving even meegenomen. Nu geen tijd meer voor de andere verzoeken, dus die staan nog open.
Mijns inziens mag je, als het alleen om enkele adresjes gaat, het ook zelf toevoegen. Een nabijgelegen adres kopiëren en de values aanpassen, met de gegevens vanuit de BAGviewer. Een verzoek mag natuurlijk ook gewoon.
EDIT: De rest is ook gedaan. Bij één loopt er nu een weg door een gebouw. Kan je die ook actualiseren?