Verzoek import William Barlowsteiger.
In de BAG staan de huizen als bouw gestart, maar ze zijn allemaal af & bewoond.
Locatie : https://osm.org/go/0E6VnWdpn?m=
Verzoek import William Barlowsteiger.
In de BAG staan de huizen als bouw gestart, maar ze zijn allemaal af & bewoond.
Locatie : https://osm.org/go/0E6VnWdpn?m=
Geüpload…maar: ze staan wel midden in het water…
Dank je. Klopt, het zijn drijvende woningen.
Dus daar komen nog loopbruggetjes bij? :_)
Dus daar komen nog loopbruggetjes bij? :_)
De steiger is nu wat breder. Hoeven ze niet meer te springen
Bag-verzoeken:
Nieuw sluis
Schardam 33 Schardam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60210&mlon=5.01721#map=18/52.60210/5.01721
Nieuwbouw
Schardam 31 a Schardam / bijgebouw 31
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.60137&mlon=5.01865#map=18/52.60137/5.01865
Nieuwbouw 2 x
Schardam 1 en 1a Schardam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.59247&mlon=5.01606#map=18/52.59247/5.01606
Bijgebouw
0478100000004438 bij Etersheimer Braakweg 5 Oosthuizen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57725&mlon=5.02581#map=19/52.57725/5.02581
Nieuwbouw + bijgebouw
Beets 25 Beets
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.58962&mlon=4.98381#map=18/52.58962/4.98381
Bedrijfspand
Schoffel 3 t/m 29 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62310&mlon=4.96782#map=18/52.62310/4.96782
Panden in gebruik
Notengaard 1 t/m 31 De Goorn
Oprijlaan 2 t/m 28 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63433&mlon=4.94665#map=18/52.63433/4.94665
Bouw gestart
Amandelgaard 1 t/m 31 De Goorn
Notengaard 2 t/m 32 De Goorn
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63478&mlon=4.94739#map=18/52.63478/4.94739
Nieuwbouw
Rustenburgerdijk 1 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63449&mlon=4.87726#map=19/52.63449/4.87726
Nieuwbouw
Rustenburgerdijk 18 Ursem
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63637&mlon=4.87927#map=19/52.63637/4.87927
Dank u wel.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63634&mlon=4.87918#map=19/52.63634/4.87918
Bag-verzoeken:
Nieuw sluis
…https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63634&mlon=4.87918#map=19/52.63634/4.87918
Gedaan:
Schardam 31a aan de overkant (UC ) ook geïmporteerd en twee panden daar naast.
Bijgebouw ziet er op de luchtfoto geheel anders uit?
Beets: iets ten NO ook een nieuwe schuur erin
De Goorn: +1
Amandalgaard: gehele wijk erin inclusief UC
Ursum: wat naatsliggende nieuwe panden erbij en niet meer bestaande verwijderd…
Hi, wat nieuwe gebouwen geconstateerd:
** Molenschot:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.57750/4.88740
Blokske 25
ref:bag=784100000021457 opnieuw importeren aub, andere locatie
** Bavel:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.55965/4.83878
Hoge Eikberg 3
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55951/4.82791
Roosbergseweg 24
** Dorst:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.59323/4.85115
Kardoenpad 1 - 15
Posteleinpad 28 - 38
Dat wat af was in dezelfde buurten is van ‘construction’ afgehaald.
Met dank weer!
BAG-verzoeken Volendam
Nieuwbouw
Den Oeverlaan 3/11/13/15 Volendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51438&mlon=5.07062#map=19/52.51438/5.07062
Adres
Nieuwedieplaan 9 Volendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51240&mlon=5.06928#map=19/52.51240/5.06928
Bouw gestart bedrijfspand
Binnenzeestraat 1 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51802&mlon=4.99939#map=17/52.51803/4.99939
Pand in gebruik
Binnenzeestraat 22 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52029&mlon=4.99979#map=17/52.52029/4.99979
Pand in gebruik
Polderweg 8 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51945&mlon=5.00045#map=17/52.51945/5.00045
Bouw gestart
Polderweg 14 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51977&mlon=4.99926#map=17/52.51977/4.99926
Bedankt.
Verzoek import van dit appartementenblok aan de Blankenstraat.
Historische adressen die er nog instaan zijn gesloopt.
Alle woningen zijn af en over een paar weken trekken de bewoners er in.
Lokatie: https://osm.org/go/0E6VR_J6U?m=
Hi, wat nieuwe gebouwen geconstateerd:
** Molenschot:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.57750/4.88740
Blokske 25
ref:bag=784100000021457 opnieuw importeren aub, andere locatie** Bavel:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.55965/4.83878
Hoge Eikberg 3
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.55951/4.82791
Roosbergseweg 24** Dorst:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.59323/4.85115
Kardoenpad 1 - 15
Posteleinpad 28 - 38Dat wat af was in dezelfde buurten is van ‘construction’ afgehaald.
Met dank weer!
Staan er op.
Verzoek import van dit appartementenblok aan de Blankenstraat.
Historische adressen die er nog instaan zijn gesloopt.
Alle woningen zijn af en over een paar weken trekken de bewoners er in.Lokatie: https://osm.org/go/0E6VR_J6U?m=
Staat er ook op.
BAG-verzoeken Volendam
Nieuwbouw
Den Oeverlaan 3/11/13/15 Volendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51438&mlon=5.07062#map=19/52.51438/5.07062Adres
Nieuwedieplaan 9 Volendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51240&mlon=5.06928#map=19/52.51240/5.06928Bouw gestart bedrijfspand
Binnenzeestraat 1 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51802&mlon=4.99939#map=17/52.51803/4.99939Pand in gebruik
Binnenzeestraat 22 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52029&mlon=4.99979#map=17/52.52029/4.99979Pand in gebruik
Polderweg 8 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51945&mlon=5.00045#map=17/52.51945/5.00045Bouw gestart
Polderweg 14 Purmerend
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.51977&mlon=4.99926#map=17/52.51977/4.99926Bedankt.
Staan er op.
Graag een BAG import van de woningen Draaistok 86 - 92 in Boskoop.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07790/4.65691
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=104985.20038713&geometry.y=454635.56652679&zoomlevel=7&objectId=0484100000043164&detailsObjectId=0484010002031143
Bij voorbaat dank.
Leo
Graag een BAG import van de woningen Draaistok 86 - 92 in Boskoop.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.07790/4.65691
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=104985.20038713&geometry.y=454635.56652679&zoomlevel=7&objectId=0484100000043164&detailsObjectId=0484010002031143Bij voorbaat dank.
Leo
Ze staan erin; zij het nog under construction. Zelf aanpassen indien aan de orde aub!
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in aanbouw in Moerkapelle: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.04681/4.58376
Bedankt
BAG import-verzoek
Nieuwbouw/in aanbouw in Moerkapelle: https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.04681/4.58376Bedankt
Staat erop, wil je zelf zorgdragen voor de controle?
Niet alle huizen hebben de status “bouw gestart”
Wegen dienen nog een juiste classificatie te krijgen.
BAG-verzoeken
Pand in gebruik
Warmoesstraat 1 Wormerveer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.48812&mlon=4.80400#map=19/52.48812/4.80400
Sloop/nieuwbouw
Zaanweg 44 A Wormerveer / Edisonstraat 2 a Wormerveer
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.49062&mlon=4.79815#map=19/52.49062/4.79815
Hier zit sinds 2 jaar een bierbrouwerij/restaurant.
Eén gesloopt bedrijfspand heb ik al verwijderd. Kijk aub ook naar de bijgebouwen in de directe omgeving.
Lagedijk 69/71/73/75 Zaandijk
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.47619&mlon=4.81073#map=19/52.47619/4.81073
Groeten uit Alkmaar.
Bedankt.
Bagverzoek voor Winkelcentrum Stationskwartier Kampen en appartementen Kampen, Burgemeester van Tuinenplein 4 t/m 56 https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.53282/5.91566
BAG-verzoeken
Aanpassing/uitbreiding
Zevenhuizen 48 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63380&mlon=4.74235#map=19/52.63380/4.74235
Sloop/nieuwbouw: Heiligland 52 Alkmaar
Ontbrekend pand: Heiligland 55 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62876&mlon=4.75810#map=19/52.62876/4.75810
Adressen
Bergerweg 23/25 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63710&mlon=4.73393#map=19/52.63710/4.73393
Cornelis Buysstraat 1 / Van Oostsanenkade 3 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.63649&mlon=4.73391#map=19/52.63649/4.73391
Bijgebouw
0361100000201044 bij Boezemsingel 62 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62851&mlon=4.76064#map=19/52.62851/4.76064
Dank u wel.
Import verzoek voor De Tredde Keats 7 in Deinum
https://www.openstreetmap.org/?mlat=53.19309&mlon=5.72860#map=19/53.19309/5.72860&layers=N
alvast bedankt