Люди, поясніть мені, будьте добрі, чому ніхто не реагує на редагування учасника Poliakoff Mykhailo.
Цей користувач наносить чимало даних на карту, але він їх або незакінченими залишає, або викревленими або інші робить помилки.
Раніше від вносив редагування під іменем Bondar Bohdan. В кінці травня 2017 я домігся, щоб його заблокували і навіть у цьому обговоренні він писав 28.05.2017 “Хочу подякувати спільноті і офіційно я ухожу” типу то було його рішення, а вже через три дні він відновив свою діяльність під іншим іменем і “творить” досі.
До того ж цей користував постійно слідкує за моїми редагуваннями і залишає до них коментарі з часто дивним змістом та жахливим написанням і побудовою речень, постійно робить мені зауваження. Пише мені і приватні повідомлення зрідка.
У мене є підозра, що даний користувач не є психічно здоровою людиною
Та то його Малин. Хай “робе шо хоче”. Цей чувак ніколи не чув про мультиполігони з самоперетином, ролі, валідатори. Один OSM Inspector видає в Малині з кілька десятків помилок по кожному з пунктів. Є хороша українська приказка: “Не чіпай … то не буде …” бо розмовляти з ним - безрезультатно. Перевірено. Збережи свої нерви, друже. Навіть не здивуюся, коли дізнаюсь що мапить він id - редактором без будь-яких валідаторів. Хіба можеш звернутися в DWG, але не я впевнений. Помилки надто мізерні для них думаю. Мабуть саме тому наші адміни закривають на нього очі, або роблять вигляд що не помічають. Добре, хоч форум оминає.
Юзер Gontsa повидаляв усі (зайві, на його думку) теґи Вікіпедія в ріці Дністер. (чейнджсет - 46190607 здається). Це так правильно? ОСМ переходить на одномовну вікіпедію? Може відкат?
сорі. Мабуть не ти. Але зберігається інфа про останнього редактора… може я й переплутав. Там ще була забрана українська вікіпедія і вставлена англомовна
Не вредитель, но периодически добавляет какие-то бессмысленные дорожные ограничения: https://www.openstreetmap.org/changeset/56897055 Чищу, спустя некоторое время опять добавляет. Писал ему, не видит в этом ничего плохого. Тупо откатывать?
Давайте я объясню что с Днестром, но писать я буду на… ну вы поняли. Москалём не называть а то я на свой родной перекручусь, точно не договоримся
Для начала я объясню что нормально по меркам ОСМ а что нет. Нормально иметь топологии и использовать multipolygons. Когда имеем русло реки и лес на берегу, не нужно рисовать два полигона один на другом. Линии (ways) накладывать не нормально. Когда река одна не нужно создавать множество отношений, одной достаточно.
Хоть я очень внимательно всё делал не отрицаю что где-то ошибся. Ну ошибся. Не ошибается тот кто ничего не делает. Это ещё не делает меня вандалом. Цель такая: сделать один большой (на весь Днестр multipolygon) с waterway=riverbank. В отдельном отношении собрать все waterway=river и дать румыно-украинское имя. На линию наложить name=“Дністер - Nistru” на сегментах с общей границей, ну а там где нет общей границы только на румынском. Линию (way) waterway=river повторно использовать в отношениях госс границ обеих стран.
Днестр у нас общий, осм тоже, так что давайте договариваться.
Про мультиполігони - згоден. Багато маперів в Україні навіть не знають що то таке. Але чому відразу не скористатися валідатором і зробити усе «під ключ» правильно? Перед відправленням даних на сервер валідатор JOSM перевірить і видасть помилки, їх розміщення які можна виправити до відправки. Навіщо відправляти на сервер зламані (неправильні дані) дані? Думаєш комусь буде цікаво розбирати «по атомах» твою «роботу» щоби знайти помилки? Просто хтось тупо відкотить правки і все.
хехе, потому что я начал с севера к югу собирать новое отношение. Там такая каша была, то polygon (closed way) то multipolygon отдельно стоящий Всё не выгрузить сразу. С малыми полигонами я так и делаю, но это же Днестр если смог бы, сделал бы иначе.