знаю одного мапера, який ліпить китайські вікі до наших сіл аж гай шумить. Питання нафіга? (оверпас на допомогу)
Это имеет смысл только когда в основных разделах (ru/uk/en/de/fr/…) нет статей.
Згідно визначенню цього тегу – він допускає вказання додаткових сторінок в інших мовних розділах Вікі. Але, як слушно, акцентують автори – в цьому немає потреби, через ІнтерВікі ви переходите в потрібний вам мовний розділ.
In almost all cases, a single wikipedia tag as described above is sufficient.
Тому, на мою думку, й так, до речі в інших зроблено – для об’єктів на межах України, цілком достатньо вказати посилання на відповідну сторінку УкрВікі. Бажано ще додати ще й тег wikidata.
Скоріш за все, у вказаний вами валідатор й закладено це правило.
Её может и не существовать.
Географічні об’єкти в УкрВікі є в достатній кількості. Можете самі переконатись
Якщо Ви спіткнулись з цим – можу запропонувати декілька варіантів:
- самі створюєте сторінку в УкрВікі, додаєте посилання;
- позначаєте тегом wikidata або ніяк не позначаєте. Звертаєтесь тут або на безпосередньо на сторінках в УкрВікі. Додадуть.
До речі, як раз зараз триває ВікіМарафон – якщо Вам дійсно відомі такі випадки, то маєте чудову нагоду їх виправити.
Статьи есть, но не для всех объектов.
Примеры по речкам:
https://ru.wikipedia.org/wiki/Черепаха_(приток_Меловой)
https://ru.wikipedia.org/wiki/Петушок_(река)
https://ru.wikipedia.org/wiki/Солёная_(верхний_приток_Верхней_Терсы)
То, что можно написать статьи, это понятно.
Вопрос в том, как поступать, когда они ещё не написаны.
Лично для меня очевиден лишь один вариант — связывать с теми статьями, которые уже есть в наличии.
Был у меня недавно опыт взаимодействия с сообществом uk-wiki:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Кнайпа_(допомога)#Об’єм_водосховищ
Пока что повторять не хочется.
Мені вчора (29.01) накінець вдалося «достукатися» до авторів OSMOSE. Чекаємо кілька днів для перевірки виправлення. маю на увазі (wikipedia=uk:*** + wikipedia:ru=*** - не є помилками)
Мене в цьому валідаторі напрягає те, що не можна зберегти свій набір правил для перевірки, є на вибір “Високий”, “Нормальний” і “Низький”. А коли вручну повимикав зайві правила, наступного разу приходиться повторювати ту саму процедуру.
задай лінк у вигляді:
https://osmose.openstreetmap.fr/uk/map/#zoom=7&lat=48.83&lon=31.39&layer=Mapnik&item=0,1010,1040,1050,1060,1070,1080,1090,1100,1110,1120,1140,1150,1160,1170,1180,1190,1200,1210,1220,1230,1240,3xxx,4xxx,6xxx,7xxx,8xxx&level=1&tags=&fixable=
зі своїми координатами, зумом, типами проблем (помилок) і збережи його в закладках. Все.
P.S. level=1 тут вказується складність (1) висока, (2) нормальна, (3) низька.
але сам валідатор прикольний тим, що ти зможеш побачити усі помилки, які сам зробив своїми діями. Хотілось, аби число помилок, в ідеалі, становило «0».
Він показує не тільки твої помилки, а і помилки (якщо вони були зроблені кимось раніше) об’єктів, які ти редагував.
А як отримати такий лінк зі своїм набором правил? В мене в стрічці браузера тільки http://osmose.openstreetmap.fr/uk/map/
скопіюй до текстового файлу мій рядок, встав свої текстові значення потрібних помилок які хочеш виправляти, скопіюй і встав цей рядок до браузера - ентер.
Ага, ясно. Я просто думав, звідки взяти коди помилок, а їх номер підсвічується, якщо навести на них мишею
звичайно
А який коди для рівнія складності “Усі”?
просто забери
level=1&
Справа внизу для цього є кнопка Permalink.
Дякую, корисна інформація
Результат: