Так мова про це. Та як рідко. Територію більшості сіл і складає житлова забудова + церква, школа і сільська рада, які переважно знаходяться в центрі села.
Мова про те що наприклад у львівській області є дрогобицька агломерація. Так у ній Дрогобич, Стебник Трускавець обмальовані резидентшалом а Борислав ні, і це виглядає трохи не гарно.
Хм, тоді буду під час редагування брати приклад з Маріуполя, спасибі. А що скажете про час за який внесені зміни буде видно на карті при усіх масштабах?
На стандартном слое и мелких масштабах (13-19) изменения появляются довольно быстро - минуты, десятки минут. Чтобы быстрей их увидеть, можно понажимать CTRL+F5 в браузере. Более крупные масштабы прорисовываются реже, дни, может неделя-две. Береговые линии тоже прорисовываются не сразу.
Борислав має гірський рельєф і дуже мало GPS-треків (окрім транзитної дороги). Відповідно облальовка таких не дуже важливих деталей, як зона забудови і не проводилась. Якщо ви місцевий і ця ситуація муляє очі, в першу чергу треба зайнятись треками, аби потім не перетягувати вже нанесені деталі. А вже з подальшою деталізацією я можу допомогти. Ну і орієнтуватись всеж краще на Дрогобич, а не на Маріуполь, адже Борислав так само має риси сільської забудови (переважають приватні малоповерхі будинками оточені городами), а отже межу кварталів і окремих хуторів можна провести по парканах.
Подскажите, пожалуйста, можно ли отметить автобусную остановку, что она только для высадки пассажиров? Если можно, то как?
И, заодно, как объединить два маршрута “туда” и “обратно” в один общий?
If a stop is only for exiting or entering the vehicle (common for nightly services) the roles stop and platform should be replaced with stop_exit_only or stop_entry_only and platform_exit_only or platform_entry_only.
Как следует отображать круговое движение: в виде одной замкнутой линии с тегом junction=roundabout, либо можно/нужно разделять круг на сектора с тем же тегом на каждом секторе, и тогда - для чего это нужно?
Остается ли в силе правило, согласно которому если полосы дороги не имеют физического разделителя, они рисуются одной линией (в том числе вблизи кругового движения)?
То есть круг должен быть цельным, если я правильно понял фразу (машинный перевод): **Чтобы указать круговую развязку - нарисуйте замкнутую линию в направлении потока движения, которая соответствует спутниковым снимкам, как и при трассировке дороги. Пометьте строку с помощью метки соединения = кругового движения и соответствующего тэга highway = *** .
А на второй вопрос кто-нибудь может ответить или все считают что “Тут нема що обговорювати”?
Круг можна позначати як замкненою лінією(якщо всі частини мають однакові характеристики), так і декількома лініями.
Розбивати круг на частини необхідно якщо:
різні ділянки мають різне покриття
різні ділянки мають різну кількість ліній
через окремі ділянки проходять маршрути громадського транспорту
Спасибо за развернутые ответы и ссылку! На той странице есть важный нюанс что входящая в кольцо и выходящая дороги не должны соединяться в одной точке - что довольно часто встречается на наших картах.