Uitgevoerd
Bedankt weer!
Graag officiële import van Verlengde Horstlaan 3. Dit is net door een herstartende mapper zelf ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/changeset/55635117#map=19/52.05566/5.30344
In Leeuwarden heeft FrieslandCampina deze fabriekshal uitgebreid:
BAG Pand ID: 80100000345633
Zou iemand deze willen herimporteren?
Nog een verzoek… Tussen de Paul Kleestraat en de parkzichtlaan is een apartementencomplex in aanbouw. Graag import.
https://www.openstreetmap.org/changeset/55634076#map=19/52.10005/5.03433
4 x verzoek, uitgevoerd.
Dank, mede namens eggie en Jeroen.
Dank!
Graag import te Groningen:
- blokjes Pelikaanstraat 21 t/m 53 oneven en Flamingokade 22 t/m 52 even
- ondergrondse parkeergarage ( heeft volgens een recente brandmelding als adres Paradijsvogelstraat 3)
Uitgevoerd. Ik heb naast de import van de 2 blokjes woningen, n.a.v. jou informatie:
-
de building=yes verwijderd
-
Tags van de bestaande parking verplaatst naar de BAG-parking outline
-
nr 3 address label: amenity=parking_entrance toegevoegd en naar outline verplaatst.
Kijk maar even en pas zo nodig aan.
Dank je.
Heb de tags van de parkeergarage wat gewijzigd, meer in overeenstemming met andere ondergrondse parkeergarages hier in de stad.
De huizen in de straten ten noorden van de Laan van Lekkerkerk met het achtervoegsel -tuinen zijn af.
In de BAG staan ze nu op de goede plek. In OSM nog niet: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.00898/4.32244.
Alvast bedankt!
BAG-verzoek:
Nieuwbouw gestart. Woning.
Nieuwe Vaart 41 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64227&mlon=4.77112#map=19/52.64227/4.77112
Nieuwbouw gestart. Bedrijfspand
Berenkoog 63 Alkmaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.65398&mlon=4.79047#map=18/52.65398/4.79047
Bedankt!
Enkele plekken in Zaandam die een BAG update kunnen gebruiken:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.43849/4.80729
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.43599/4.80510
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.43750/4.80855
(Liggen allemal vlak bij elkaar maar even voor de duidelijkheid gesplitst in 3 beeldjes.)
Uitgevoerd. Omdat je beschrijving niet echt gedetailleerd is, heb ik ook de ‘planned’ buildings geïmporteerd.
In de panden aan de Cypresshout staan nog dubbele huisnummers vermeld; gaarne correctie!