Ik heb alvast een aantal toevoegingen en wijzigingen doorgevoerd binnen gemeente Amsterdam, ook als proef.
Toch zeker niet alle gemeenten hebben een population-tag. Ik heb toegevoegd aan de relatie gemeente Amsterdam:
population=844952
source:population=https://www.ois.amsterdam.nl
source:population:date=2017-01-01
Ik heb de tag source=dataportal.nl weggehaald omdat onduidelijk was aan welke info het verbonden was.
De cijfers van de dorpen binnen wijk Waterland heb ik alsnog gevonden in de buurtcijfers van het CBS en daarom toch, samen met dorp/wijk Driemond, verminderd op het aantal inwoners van de woonplaats Amsterdam.
De Amsterdam-node heeft nu de tags (de tekst achter population:note hier in het Engels want ja… Amsterdam):
population:note=Municipality population number minus Driemond, Durgerdam, Holysloot, Ransdorp, Schellingwoude and Zunderdorp.
population=841282
source:population:date=2017-01-01
source:population=https://www.ois.amsterdam.nl; CBS
Hier heb ik weggehaald de tag ref:woonplaats=1024. Amsterdam was de enige plaats waar deze code behalve op de relatie wijkgrens (woonplaatsgrens) ook op de node stond. Bovendien klopte de code op de node niet meer (het is 3594 sinds Zuidoost als woonplaats is samengevoegd met Amsterdam).
Driemond-node:
place:note=Driemond is een dorp dat administratief geldt als wijk binnen stadsdeel Amsterdam-Zuidoost.
population=1525
source:population:date=2017-01-01
source:population=https://www.ois.amsterdam.nl
Schellingwoude-node:
place:note=Schellingwoude is een dorp dat administratief geldt als buurt binnen de wijk Waterland in het stadsdeel Amsterdam-Noord.
population:source:date=2017-01-01
population:source=CBS buurt 2017
population=545
Op dezelfde wijze heb ik dit gedaan voor Durgerdam, Holysloot, Ransdorp en Zunderdorp.
Schellingwoude stond aangegeven als neighbourhood en heb ik omgezet naar village. De anderen waren al village.