Ну чудово. Тепер маємо MapBox, Bing, і два DigitalGlobe. І у всіх різна орторектифікація, у межах 2-3 метрів. Робиш будинок по одному - на другому криво. І чому тепер вірити?
Хоча, на перший погляд, DigitalGlobe Premium доволі якісний, по крайній мірі судячи по strava.
Ха. Тільки дійшов до висновку, що в деяких місцях Бінг має кращу орторектифікацію (хоча в деяких місцях і гіршу), як вони замінили знімки на ті самі що і у DG Premium. Тепер, замість простого переключення на Бінг доведеться сувати знімки.
Це компілятор mkgmap і карта генерується в формат для навігаторів Garmin.
Лугинський і білокоровицький лісгоспи, слой pic layer - http://ukrainetopomap.com.ua/lug+biloc.zip
А що, Apple використовує марпік OSM в своїх картах? Надто вже ідентичні будівлі, які я наносив в певних населених пунктах. І також ідентичні назви вулиць з тими що я наносив, правильні, бо мешкаю там, тому й знаю правильні назви, на відміну від усіх інших сервісів, де є помилки в назвах.
Если есть какие-то вопросы или предложения по Грузии, то пишите туда, чтоб другим потом можно было легче найти это. В этом же форуме предлагается обсуждать Абхазию и Южную Осетию, темы по ним перенесены из General chat.
Пока что обсуждение там идёт на английском и, в основном, не местными.
Віднедавна, Автономна Республіка Крим відображається некоректно, як іноземна територія, Хоча згідно до міжнародного законодавства - це територія України.
Українська спільнота OSM працює над цим залучаючи всі можливі доводи та факти.
Це сталось не через помилку, наразі таке політичне рішення керуючої групи людей в OSM, які явно пустилися берега.