Muszę sprawdzić czy pewne punkty na mapie należą do danego obszaru.
Mam uszykowaną kwerendę w overpass turbo, która zaznacza mi obszar.
Ale jak to zrobić aby na mapie zaznaczone były również moje punkty (mam ich współrzędne)
Przykładowe punkty (ogólnie mam ich 460):
52.396491, 16.893310
52.397499, 16.896593
Obecna kwerenda:
[date:“2016-07-17T00:00:00Z”]
[timeout:620]
[bbox:{{bbox}}];
(
way[leisure=park];
way[landuse=recreation_ground];
way[leisure=recreation_ground];
way[leisure=pitch];
way[leisure=garden];
way[leisure=golf_course];
way[leisure=playground];
way[landuse=meadow];
way[landuse=grass];
way[landuse=greenfield];
way[natural=scrub];
way[natural=grassland];
way[landuse=farmyard];
way[natural=plateau];
way[boundary=national_park];
way[leisure=nature_reserve];
way[natural=heath];
way[natural=moor];
way[landuse=farmland];
way[landuse=orchard];
way[landuse=vineyard];
);
out body;
;
out skel qt;
//Confirmed OSM tags will appear in blue
//Unconfirmed OSM tags will appear in grey
{{style:
way[leisure=park],
way[landuse=recreation_ground],
way[leisure=recreation_ground],
way[leisure=pitch],
way[leisure=garden],
way[leisure=golf_course],
way[leisure=playground],
way[landuse=meadow],
way[landuse=grass],
way[landuse=greenfield],
way[natural=scrub],
way[natural=grassland],
way[landuse=farmyard]
{ color:blue; fill-color:blue; }
way[leisure=nature_reserve],
way[natural=plateau],
way[natural=heath],
way[natural=moor],
way[landuse=farmland],
way[landuse=orchard],
way[landuse=vineyard]
{ color:grey; fill-color:grey; }
}}
Pomoże ktoś?
Nie znam się na tym