Een startende mapper heeft een poging gedaan om de nieuwe verbinding aan te leggen aan de westzijde van Putten.
Ik heb de changeset teruggedraaid, want alles zat zo in de knoop en er was nogal wat bijkomende schade. Een reactie heb ik (nog) niet ontvangen. Dit moet echt opnieuw, maar dan goed.
Wie kent de situatie daar en zou kunnen assisteren? Ik heb rogiersl naar het forum verwezen.
ahhh… mooi, want mijn edits zijn denk ik natte vingerwerk. 'k Heb wel aanwijzingen van de oorspronkelijke mapper gekregen die zich duidelijk verslikt had in de taak. De rest was van de plantekening.
Nog even geduld aub, mijn computer liep vannacht vast op de laatste mkgmap versie :-/ anders zou die al klaar zijn.
Heb m opnieuw gestart, als het goed gaat is die vanmiddag online (of kijk op de wuppertal server of die er al staat).
Dat klopte zeker heel aardig. Heel iets uit het lood maar verder prima gemapt. Het was mooi weer en de kerstkilos moesten er weer af dus … dan maar een rondje fietsen met de cameras erop.
Als die 360 graden camera per 2 seconden (ipv nu ongeveer 4) zou afdrukken en het altijd mooi weer zou zijn … dan misschien wel maar tot die tijd voor de zekerheid (en als ik zin heb) toch maar wat extra beelden schieten
Bedankt. Hij is voornamelijk erg praktisch. Zeker met die gure wind van zondag j.l. lig je er comfortabel bij.
Hartstikke bedankt! Ik ben nu maar eens rustig begonnen met kleine edits, toevoegen van POI’s en het verzamelen van GPS gegevens voor dit gebied. In ieder geval is de weergave op OSM nu al veel accurater dan bij Google.
Rogier… welkom op het forum en in de wereld van OSM. Veel plezier met de verdere hobby… 'k Zag dat je de stoute schoenen weer hebt aangetrokken. In het begin gaat bijna iedereen op zijn neus, want OSM heeft een steile leercurve. Je weet nu in ieder het forum te vinden om vragen te stellen indien nodig.