Kan iemand misschien uitleggen waarom dit pad nu al een week verkeerd wordt weergegeven?
https://www.openstreetmap.org/query?lat=38.66834&lon=0.09341#map=19/38.66822/0.09359
Ik had het eerst per ongeluk over de kustlijn getekend maar na aanpassing blijft het verkeerd staan.
En deze grot ingang is ook niet zichtbaar op de kaart, hoe zou dat komen?
https://www.openstreetmap.org/node/391257456
Alvast bedankt om er naar te kijken.
rivw
(René van Wijk)
January 9, 2018, 2:16pm
2
Het pad is in de bron reeds verwijderd. Het kan een tijdje duren voordat je dat ziet op je navigatie. De gratis kaarten worden een keer in de maand ververst. Je moet de kaart dan ook nog zelf downloaden. In het ongunstigste geval kan het wel twee maanden duren.
René.
Bedankt voor je reactie.
Ik spreek over de openstreetmap zelf, normaal is dat een paar minuten echter bij dit pad wacht ik al een week.
https://screenshots.firefox.com/VEwWmqCKInkYxt4Q/www.openstreetmap.org
rivw
(René van Wijk)
January 9, 2018, 3:14pm
4
Ik snap nu wat je bedoelt.
Vreemde zaak inderdaad. Op zoomniveau 18 verdwijnt de helft van het pad. Bij zoomniveau 19 blijft het pad in beeld.
René.
Sander_H
(Sander H)
January 9, 2018, 4:44pm
5
Lijkt een glitch in het renderen en is in het verleden wel eens vaker voorgekomen.
Wat kan helpen is een kleine edit te maken daar, bijvoorbeeld een node een tikje verschuiven, hetgeen opnieuw ervoor zou moeten zorgen dat er een renderpoging ondernomen wordt.
Lijkt een glitch in het renderen en is in het verleden wel eens vaker voorgekomen.
Wat kan helpen is een kleine edit te maken daar, bijvoorbeeld een node een tikje verschuiven, hetgeen opnieuw ervoor zou moeten zorgen dat er een renderpoging ondernomen wordt.
Dat heb ik al geprobeerd maar hielp niet.
Zal het nogmaals proberen iets verder weg, want het lijkt er op dat het 4 verschillende tegels zijn.
En ideeën voor die grot ingang?
Shift+F5 doet ook vaak wonderen
De fout met het pad is opgelost door in zee een paar nodes te zetten, te uploaden en daarna weer te verwijderen
Nu de grotingang nog.
Kan zijn dat de renderer een grotingang zonder padaansluiting niet mapped, maar dat is mijn mening.
Sandal_man
(Sandal Man)
January 9, 2018, 9:58pm
10
Nee want op andere plaatsen is er geen probleem met alleen een grot ingang.