Хтось таке малює як два будинки з однаковими addr:housenumber та в одному релейшені вулиці. Але я не впевнений, що навігатори та інші сервіси з адресним пошуком коректно опрацюють таке мапування. У програмі СітіГід я бачив два однакових номери у пошуку. Тобто, все коректно, але трохи незручно, коли бачиш у списку два номери. Невідомо, який треба вибрати.
До речі, рекомендую розпитати місцевих жителів, як вони розрізняють ці будинки.
В мене був випадок, коли один будинок має два номери. Перші три під’їзди №70, наступні три - №70А. Довелося мапувати їх як два будинки впритул один до одного.
Можна об’єднати ці два будинки в зв’язок (це може бути type=multipolygon або type=building, від вибору типу зв’язку залежитеме які ролі будуть у членів), вже на зв’язок навісити адресні теґи та додати його до зв’язку вулиці з роллю house.
там достатньо буде лиш «opening_hours=Th 06:00-16:00». Валідатор JOSM пише що off - зайвий теґ. А ще краще -
скористатися розробкою для «opening_hours» - http://projets.pavie.info/yohours/
Хлопці вітаю, є питання, чи треба замальовувати територією поселення весь населений пункт, чи лише якісь райончики, бо в одних місцях на карті бачу повністю замальовані, а в інших лише якісь райони? Коли на шарах більшого масштабу появляться ці обєкти, бо зараз на 1 км видно, а на 2 км вже не видно, правки зробив десь тиждень тому.
Я так розумію мова йде про landuse=residential ?
потрібно замальовувати лише ті райони які є реально житловими. Але дехто, кому ліньки створювати ще один полігон - кидає цей тег в рілейшин кордону населеного пункту. Мовляв на території всього села - лише одні суцільні житлові райони (що буває дуже рідко).
Так мова про це. Та як рідко. Територію більшості сіл і складає житлова забудова + церква, школа і сільська рада, які переважно знаходяться в центрі села.
Мова про те що наприклад у львівській області є дрогобицька агломерація. Так у ній Дрогобич, Стебник Трускавець обмальовані резидентшалом а Борислав ні, і це виглядає трохи не гарно.
Хм, тоді буду під час редагування брати приклад з Маріуполя, спасибі. А що скажете про час за який внесені зміни буде видно на карті при усіх масштабах?
На стандартном слое и мелких масштабах (13-19) изменения появляются довольно быстро - минуты, десятки минут. Чтобы быстрей их увидеть, можно понажимать CTRL+F5 в браузере. Более крупные масштабы прорисовываются реже, дни, может неделя-две. Береговые линии тоже прорисовываются не сразу.
Борислав має гірський рельєф і дуже мало GPS-треків (окрім транзитної дороги). Відповідно облальовка таких не дуже важливих деталей, як зона забудови і не проводилась. Якщо ви місцевий і ця ситуація муляє очі, в першу чергу треба зайнятись треками, аби потім не перетягувати вже нанесені деталі. А вже з подальшою деталізацією я можу допомогти. Ну і орієнтуватись всеж краще на Дрогобич, а не на Маріуполь, адже Борислав так само має риси сільської забудови (переважають приватні малоповерхі будинками оточені городами), а отже межу кварталів і окремих хуторів можна провести по парканах.