Op het moment dat je een Route laat berekenen over een veerpontje heen, zie je die stippellijn niet meer. Daarom blijft een POI m.i. juist waardevol als extra waarschuwing: pas op, deze âwegâ is niet altijd geopend (alleen 's zomers, of alleen in het weekend, of juist niet op zondag enz.)
Ik heb vanavond even gekeken. Dit is mijn resultaat.
Ik heb getest met de volgende instelling binnen MapSource:
Diensten = Automatisch, Symboolgrootte = Groot
Vervolgens heb ik OnRoute Fiets Kaart (OFK) en Open Fiets Map (OFM) vergeleken bij verschillende Zoomniveaus.
OFK toont bij Zoom >= 1 km. vrijwel uitsluitend [info] (toeristische informatie)
OFM toont bij bij Zoom <= 3 km.: de NS- en metrostations.
OFM toont bij bij Zoom <= 1,5 km.: Knooppunten en Musea
OFM toont bij bij Zoom <= 700 m.: Alles.
Dus bij Zoom <= 700 m. zijn er geen verschillen tussen OFK en OFM. Bij verder uitzoomen laat OFK aanmerkelijk minder POIâs zien en is daarmee overzichtelijker.
En tweede verschil zit in de grootte van de symbolen.
Nogmaals: ingestelde Symboolgrootte = groot (maar ook bij âkleinâ zijn dezelfde verschillen zichtbaar).
Hier is ook zichtbaar dat OFM meer straatnamen toont. Op OFK heb ik deze met een TypFile verwijderd. Ik hoef tijdens het fietsen niet te zien in welke straat ik rij, of ik kijk op de straatnaamborden, of ik ga met de GPS pijlaanwijzer boven de straat hangen.
Zie de afbeeldingen bij Zoom = 700 m.