Bedankt. … Die service-road is er niet meer. Die haal ik weg.
Een nieuwe mapper heeft de nieuwe Aldi proberen in te tekenen met area =yes. Graag de originele BAG update
https://www.openstreetmap.org/changeset/54534124#map=19/52.70829/5.27343
Geïmporteerd en gemerged met het ingetekende gebouw.
Dick bedankt.
Beste mensen,
Graag een BAG import voor de volgende plekken:
Koorstraat 1, Boxmeer (renovatie/uitbereiding) https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64737/5.94763&layers=N
Elzendaalcollege ( Bilderbeekstraat 27 ) = Er (b)lijkt geen BAG tag voor het betreffende adres aanwezig op gebouw / gebouwen. (Wel voor gebouw contouren etc.) Onlangs ook gebouwen gerenoveerd, mogelijk aangepast. https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.64493/5.94335&layers=N
Bij voorbaat dank.
Aangepast; adresnode #27 ontbrak
Hi,
AUB een BAG import voor wat nieuwe huizen om de hoek, bouw is gestart:
Stellendamerf, alle huizen in dat blok
Soerendonkstraat 21 - 39 (oneven)
https://www.openstreetmap.org/note/1233330#map=18/51.58382/4.97518&layers=N
Met dank!
Is geïmporteerd; gaarne zelf de landuse en straten etc. aanpassen.
Martin
Mooi, ben bezig: bedankt!
Graag even een controle van de adresnodes op dit pand in Nijmegen:
https://www.openstreetmap.org/way/291837952
Er stonden wat adresnodes met een fixme uit 2010 op dat pand.
De adressen lopen nu van 25A t/m 25H.
Klopt het dat er geen nummer 25 is?
Idem voor 29, 33 en 35.
Dank.
De nrs 25A-H kloppen.
25 staat in het pand ten westen (samen met 23-35 o.e.)
29 loopt van 29A-H
33A-G
35A-F
Dus ik zie geen noodzaak tot aanpassingen.
Graag update als construction Zwijndrecht… hoek Koninginneweg Burg Jansenlaan. Appartementen https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81968/4.64457
en
deze hoek Nicolaas Maesstraat https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81862/4.64289
Staat nog in de steigers.
De BAG administratie loopt nog achter.
Uitgevoerd.
Arjan… weer bedankt. … ook namens m’n vrouw die elke dag weer riep bij thuiskomst…“Daar staan nu echt huizen”. Zou ze ook besmet zijn met het OSM virus?
Een verzoekje http://www.openstreetmap.org/#map=19/53.24444/6.52944 pand 0014100022191460 is inmiddels in aanbouw
H’m…misschien meer munitie om je op je onvolkomenheden te wijzen?
Hi,
kan dit ene bld imported worden: reed er net langs en ik mis een building:
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.53586/5.00104&layers=N
ID 0785100000017687
Tnx!
Heb gebouw geïmporteerd.
Staat nog under construction; aanpassen gaarne indien en wanneer aan de orde.
Ik denk dat BAG hier achterloopt: het ding staat er gewoon, kant en klaar
Bedankt!
Hi,
Weer 1 bld gevonden tijdens bezoekje aan Amarant: nieuw building op Amarant dat er al staat.
http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.56117/5.00581&layers=N
ID 0855100000710884
Met dank,
-Frank