Het aantal parkedits neemt weer toe. Zou er weer een vlogger…blogger bezig zijn in het pokemoncircuit?
Graag wat assistentie…
Net de laatste twee starters teruggedraaid. De commentaren komen onschuldig over, maar de landuse is steeds weg.
De boel weer net teruggedraaid…
Hoewel het niet specifiek gaat om een verkeerde parkedit gaat, leek deze thread me wel de juiste plek om dit te vragen. Betreft deze situatie: https://www.openstreetmap.org/relation/5630094 met afwijkende landuse.
Dit gebied was “vroeger” in gebruik als weiland, maar is nu ingericht als een park (zie: http://www.schellerdriehoek.nl/in_beeld).
Is het wenselijk/toegestaan dat van dit gebied de landuse aangepast wordt van meadow naar grass? Ik zie namelijk nergens dit type landuse terug en weilanden worden ook met landuse=grass getagged.
En nog twee gerelateerde vragen. Is deze multipolygon met inner en outer relatie goed ingetekend? Het gebied heeft de tag source=3dShapes is dat het resultaat van een geautomatiseerde data import o.i.d.?
Al weer een flink aantal jaren geleden heeft er een import van de 3dshapes plaatst gehad. Een hele klus, want het “monster” van de 3dshapes at alle oudere tags op.
Nu zijn we natuurlijk weer door de werkelijkheid ingehaald. Je kunt de 3dshapes gewoon aanpassen.
Voor gras zijn meerdere edits mogelijk, maar landuse=grass wordt het meest gebruikt en ook nog een erfenis van de 3dshapes.
Zodra je iets aanpast verander je de bron in bv source= kadaster pdok 2016 of local knowledge of survey.
Zal zo eens kijken naar die Multi.
edit2: Volgens mij klopt die Multi wel. Voorheen werd de landuse ook op het vlak gezet van de outer. Nu staat dat op de relatie van de outer. Er hoort dus verder niets op het vlak zelf te worden getagd. Wil je het veranderen dan moet je het op de relatie zelf veranderen.
Op de inner kun je gewoon op het vlak zelf taggen. Bedoel je dat?
edit3… En om bij het draadje te blijven… Het regent parken en standbeelden met naam.
edit2:
31 changesets in korte tijd… Verwijderde tags van gebouwen… geen rendering meer, … parken, everywhere… Helaas geen enkele reactie tijdens het mappen … ook niet op PB’s. De parkedits en grove fouten heb ik teruggezet.
De commentaren bij de changesets lijken steeds onschuldiger te worden zodat het op het oog niet op een park-edit lijkt. Ergens zal die manier van becommentariëren vandaan moeten komen. https://www.openstreetmap.org/changeset/54356829#map=14/52.3107/5.0668
Lakes, Seating , Walking Paths and Trees. Het is hier leuk vertoeven, leuk voor kinderen… e.d. Ondertussen is de landuse om zeep geholpen.
Reeds teruggedraaid.
Ik ben net op de hoogte gesteld door Eggie en de fouten die ik heb gemaakt. Toch wil ik hier even reageren omdat ik nou niet weet of het bij ons nou als een park geldt of niet.