Bedankt! Ik heb nog een adres zelf verwijderd, maar de import ziet er goed uit.
Wat achtergrondinformatie voor wie het interessant vindt: GNT is enorm gegroeid in de afgelopen jaren. Daarbij hebben ze alle omliggende kavels opgekocht. Inmiddels hebben ze een derde van het industrieterrein en zijn ze over een weg heen gegroeid. Die weg is nu onderdeel van het terrein geworden en alle adressen van de kavels die ze hebben overgenomen zijn verdwenen. Het gehele terrein heeft als adres Industrieweg 26.
Zijn geïmporteerd. Het is veel handiger om een link naar de OSM kaart te geven. Vanuit de OSM kaart kunnen we rechtstreeks naar JOSM. Met de BAG viewer moeten we nog in JOSM zoeken naar de plek. Dus als je bij het volgende verzoek een link naar de OSM kaart kunt geven, erg graag en alvast bedankt.
De importverzoeker meldt dat de bouw gestart is. (Map what’s on the ground)
De huizen zijn “under construction” geïmporteerd.
Dus wat mij betreft OK.
Nu nog aan de verzoeker om de straten in te tekenen.
Natuurlijk wel de verplichting na een tijd als de bouw af is en de gemeente het ingemeten en in de BAG ingevoerd heeft, middels de BAG-update de geometrie te checken.
Dat de BAG data, met name de datums, niet altijd even correct is…tsja.