Хоть не по-китайски теги пишет, как тут обсуждают: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=60241
Я взагалі не розумію у чому проблема. Ну будуть якась забудова за межами населеного пункту - ну так і є у дійсності. Бо все ще за межами населеного пункту не обслуговується населеним пунктом, а відноситься до тієї адміністративної одиниці де і розташована.
Необов’язково ж забудову сусіднього району повинен відокремлюватись якісь кілометри полів, відстань може бути шириною в вулицю.
Адміністративні межі на картах на то і створені, щоби відтворити юридичний бік справи, а закони не тільки для юристів, а для всіх.
ага. І у Львові http://www.openstreetmap.org/node/4569163546 схоже, що юзер плутає звичайні ливнеприймачі чи люки з шлюзом.
Старий юзер, я, ображає найсвятіше, - DWG. Та як він міг?!
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=675082#p675082
Розбаньте мене, будь ласка, коли з ради хоча б приберуть російського імперця Ілью Звєрєва
якщо розібратися. Де-юре - Україна. А де-факто - Росія. Ну толку що наші там розпинаються що Україна - Україна. Але змінивши мапи Крим нашим не стане. Бо така у нас влада…
…цитуючи відомого ведучого “Прос…и Крим. Мудаки”!
wowik
Ничого ще никуди не розповзлось :D. Тільки на Путівнику й показується. В інших сервісах - Вікімапія, Гугл та Яндекс - ця назва не зазначена і не показується.
Это не покемонщик часом?
P.S. Ан нет, престольщик.
http://ru.gameofthrones.wikia.com/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%8C_%D0%90%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2_%D0%B8_%D0%9F%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%8B%D1%85_%D0%9B%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9
відкотив усі 4 правки
А яким боком GoT пов’язаний з OSM?
https://www.openstreetmap.org/user/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B9%20%D0%9E%D0%BB%D1%8C%D1%88%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9 створює замки посеред чистого поля
Мапьсьмишник.
И них типов POI с гулькин нос. Вот и лепят что попалось под руку.
http://www.openstreetmap.org/user/IvanSerik користувач створює точки з єдиним тегом “name”. Може в подальшому збирається їх всі класифікувати, поки запитав у нього, для чого вони.
Paul David baron Von Weenraid в Харькове попортил некоторые объекты (https://www.openstreetmap.org/node/2119789960), подсдвигал дома по крышам (https://www.openstreetmap.org/node/1205044546), что-то поудалял (https://www.openstreetmap.org/way/456367655).
На просьбу исправить не отреагировал (https://www.openstreetmap.org/changeset/53243018). Есть у кого желание заняться проблемой?
https://www.openstreetmap.org/changeset/48986055 Користувач Corban8 додає POI, які іноді дублюють вже існуючі, але з жахливим написанням. Пропоную відкотити. Хтось в курсі що таке “Kaart Ground Survey 2017”?
#Kaart Ground Survey 2017
Это какое-то соревнование/мероприятие/секта. Они по всему миру в похожее время отметились.
Kaart - Это больно по голландски звучит.