…територія школи стане відомою, якщо використати шар кадастру ДЗК. Про підключення шару дивись гілку «Кадастрова карта України» цього форуму.
Два будинки, що розташовані поруч (майже впритул, можливо їх розділяє 2 метри) мають однакову адресу. Як її правильно нанести? Чи не заморочуватись, і намалювати два будинки як один, без розриву?
Два будинки, що розташовані поруч (майже впритул, можливо їх розділяє 2 метри) мають однакову адресу. Як її правильно нанести? Чи не заморочуватись, і намалювати два будинки як один, без розриву?
Хтось таке малює як два будинки з однаковими addr:housenumber та в одному релейшені вулиці. Але я не впевнений, що навігатори та інші сервіси з адресним пошуком коректно опрацюють таке мапування. У програмі СітіГід я бачив два однакових номери у пошуку. Тобто, все коректно, але трохи незручно, коли бачиш у списку два номери. Невідомо, який треба вибрати.
До речі, рекомендую розпитати місцевих жителів, як вони розрізняють ці будинки.
В мене був випадок, коли один будинок має два номери. Перші три під’їзди №70, наступні три - №70А. Довелося мапувати їх як два будинки впритул один до одного.
Два будинки, що розташовані поруч (майже впритул, можливо їх розділяє 2 метри) мають однакову адресу.
Можна об’єднати ці два будинки в зв’язок (це може бути type=multipolygon або type=building, від вибору типу зв’язку залежитеме які ролі будуть у членів), вже на зв’язок навісити адресні теґи та додати його до зв’язку вулиці з роллю house.
Напомните, пожалуйста, как обозначить столовую? Именно столовую, с линией раздачи, борщами и котлетами. Не кафе и не фастфуд.
треба дивитись щось на кшатлт amenity=canteen
Згадується тут - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:lunch
Дитячу дошкільну установу https://imgur.com/a/ZTi6n так буде правильно позначити?
amenity=kindergarten
ref=162
name=Дитяча дошкільна установа №162
можно еще
operator=Подільська районна державна адміністрація
building=kindergarten
по фотке еще видно
building:material=brick
building:colour=light_grey
и не видно
building:levels=
wowik, дякую)
Як позначити місце (частина вулиці, між двома перехрестями), де кожного четверга (наприклад) проводиться ярмарка?
https://i.imgur.com/Yfthkpd.jpg
landuse=retail
amenity=marketplace
opening_hours=Th 06:00-16:00; Fr-We off
там достатньо буде лиш «opening_hours=Th 06:00-16:00». Валідатор JOSM пише що off - зайвий теґ. А ще краще -
скористатися розробкою для «opening_hours» - http://projets.pavie.info/yohours/
Чи є окремий тег для магазину з продажу сухофруктів?
так високопарно!
Дитячу дошкільну установу
ще не чув таке. Дитсадок є дитсадок
wowik, дякую)
Як позначити місце (частина вулиці, між двома перехрестями), де кожного четверга (наприклад) проводиться ярмарка?
https://i.imgur.com/Yfthkpd.jpglanduse=retail
amenity=marketplace
opening_hours=Th 06:00-16:00; Fr-We off
Такого взагалі не треба позначати.
З пятниці по середу ринок не зачинений, а взагалі відсутній. Те що відсутнє не треба позначати.
Хлопці вітаю, є питання, чи треба замальовувати територією поселення весь населений пункт, чи лише якісь райончики, бо в одних місцях на карті бачу повністю замальовані, а в інших лише якісь райони? Коли на шарах більшого масштабу появляться ці обєкти, бо зараз на 1 км видно, а на 2 км вже не видно, правки зробив десь тиждень тому.
чи треба замальовувати територією поселення весь населений пункт, чи лише якісь райончики
Я так розумію мова йде про landuse=residential ?
потрібно замальовувати лише ті райони які є реально житловими. Але дехто, кому ліньки створювати ще один полігон - кидає цей тег в рілейшин кордону населеного пункту. Мовляв на території всього села - лише одні суцільні житлові райони (що буває дуже рідко).
Так мова про це. Та як рідко. Територію більшості сіл і складає житлова забудова + церква, школа і сільська рада, які переважно знаходяться в центрі села.
Мова про те що наприклад у львівській області є дрогобицька агломерація. Так у ній Дрогобич, Стебник Трускавець обмальовані резидентшалом а Борислав ні, і це виглядає трохи не гарно.
це виглядає трохи не гарно.
Моё мнение, белых пятен по возможности вообще быть не должно. Пример - Мариуполь. https://www.openstreetmap.org/#map=12/47.1300/37.5900
Хм, тоді буду під час редагування брати приклад з Маріуполя, спасибі. А що скажете про час за який внесені зміни буде видно на карті при усіх масштабах?
час за який внесені зміни буде видно на карті при усіх масштабах?
На стандартном слое и мелких масштабах (13-19) изменения появляются довольно быстро - минуты, десятки минут. Чтобы быстрей их увидеть, можно понажимать CTRL+F5 в браузере. Более крупные масштабы прорисовываются реже, дни, может неделя-две. Береговые линии тоже прорисовываются не сразу.