Там є проблеми з адресами. Мабуть, варто зробити нове тижневе завдання?
http://tasks.openstreetmap.org.ua/project/22 - вже давно є проект в TM для Дніпра, але поступ дуже повільний. Якщо є зацікавлені, пишіть сюди. Після вашої авторизації на http://tasks.openstreetmap.org.ua/ - додам вас в учасники проекту для спільної роботи.
Краще починати з добре відомих вам місць, або з там де адрес ще немає - http://overpass-turbo.eu/s/pkh
О. Саме те що треба. Вже залогинився.
На жаль, відомих місць у Дніпрі у мене немає. Але є Я.панорами
В Пятихатском районе юзер наставил цифр в тег name на поля
http://osm.rrze.fau.de/map-ll-osm?zoom=12&lat=48.3554&lon=33.8214&layer=RRZE%20tileserver%20osm.org%20style%20HD%20tiles
Их нужно перенести в ref или так правильно?
В Пятихатском районе юзер наставил цифр в тег name на поля
http://osm.rrze.fau.de/map-ll-osm?zoom=12&lat=48.3554&lon=33.8214&layer=RRZE%20tileserver%20osm.org%20style%20HD%20tilesИх нужно перенести в ref или так правильно?
А що вони можуть означати? Якщо це якісь номери ділянок - їх краще до ref перенести
Щодо адрес у Дніпрі, в мене є нав’язлива ідея автоматизувати процес. Я розумію, що дані з openaddresses.io (OA) трохи плавають, але вони близькі до правди. Я провів декілька тестів і ось що виявив
Всього в базах 88К в OA, та 27К в OSM
5К адрес точно співпадають (точка з openaddresses.io попадає в полігон будинку на OSM, номер дома та вулиця в OSM відмічені та співпадають)
~0.5К адрес конфліктують назвою вулиці, хоча номер дому співпадає
1К адрес конфліктують номерами будинків
19К адрес (з ~ 27К, що взагалі відмічені на OSM) мають відхилення < 10 метрів. (насправді, ще більше, бо деякі вулиці не співпали через розбіжності формату, типу: Сірка, Івана Сірка, Сірка Івана)
10К точок точно попадають в контури будинків, але на OSM номери не відмічені.
ще 20К точок знаходяться на відстані < 10 метрів від будинків OSM без номерів
то ж приблизно 30К адрес можна імпортувати в напівавтоматичному режимі. Що гадаєте?
Глянул на их сайт, но не нашел где у них пишут про лицензию на использование их данных.
то ж приблизно 30К адрес можна імпортувати в напівавтоматичному режимі. Що гадаєте?
Можна перевірити, все в “пісочниці” - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Sandbox_for_editing
Глянул на их сайт, но не нашел где у них пишут про лицензию на использование их данных.
@wowik - https://github.com/openaddresses/openaddresses
License
Code is available under BSD, the data collection (sources/) is public domain. See respective LICENSE files in project root for code and under sources/ for the data collection.
в городе активно появляются видеокамеры системы “безопасный город” но в Украине видеокамеры не отображаются на мапнике с чем это связано?
Я так розумію мова про ці камери - https://overpass-turbo.eu/s/tgm
Здається, що на Стандартному шарі їх показ просто не передбачений. https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:man_made=surveillance - тут є перелік рендерів на яких показуються камери спостереження.
Ось наприклад https://kamba4.crux.uberspace.de/?lat=48.46596125&lon=34.9593995620419&zoom=14 тут є позначені камери.
Залишу тут, якщо хтось інший також зацікавиться внесенням даних про кількість населення в області.
Ребят, вопрос. Кривой Рог. Чуть ли не уникальный во всем мире скоростной трамвай, чтоб его. Как это обозначить - railway:tram или railway:light_rail? Он и не то, и не другое по описанию вроде как. А учитывая, что у нас соединили линии городского трамвая и скорика недавно, и появились маршруты, которые ездят и там и там, то я вообще в замешательстве.
railway=level_crossing
PS: Сейчас пытаюсь как-то в порядок привести хотя бы территории. С railway:light_rail требует проставлять railway=level_crossing. А пихать везде пересечения - немного не то. Там прямо обустроенных пересечений по факту нет. Если же railway:tram, то без проблем. Ошибок не выдает. Как быть?
Я так розумію, що питання “як позначати колії?”, а не як додавати маршрути громадського транспорту.
Там де швидкісний трамвай - рейки теґуємо як railway:light_rail (навіть якщо по ним також проходять звичайні трамвайні маршрути), все інше - railway:tram
Я так розумію, що питання “як позначати колії?”, а не як додавати маршрути громадського транспорту.
Там де швидкісний трамвай - рейки теґуємо як railway:light_rail (навіть якщо по ним також проходять звичайні трамвайні маршрути), все інше - railway:tram
Маршруты фиксить это уже позже. Сейчас скоростной просто в порядок привести хочу. Ибо по факту его как сделали 6-7 лет назад, так ничего и не менялось особо. Как минимум добавилось новых маршрутов. А там кромешный ад.
Ок. Изначально скорик и городской трамвай были раздельно. Но позже скорик пустили и на обычные пути трамвая. Кстати, забавный момент - пустили его после того, как просто стесались колеса на составах от времени. У скорика колесная пара была немного уже, чем у обычного трамвая. Так что по факту это скоростной ездит по линиям обычного трамвая.
Вопрос с пересечениями все ещё остается открытым.
И снова здрасти.
Сейчас создаю маршруты своего города. По крайней мере те, которые сам знаю. Но вот у нас есть такой себе Ресурсный центр Кривого Рога. Вопрос - насколько правомерно оттуда брать информацию? Так как о лицензиях я что-то ничего не нашел. И если это возможно, как правильно оформлять ссылки?
Спасибо, если подскажите дельным советом.
ак как о лицензиях я что-то ничего не нашел. И если это возможно, как правильно оформлять ссылки?
В підвалі сторінки знайшлось таке
Умови використання інформації на порталі:
- Усі інформаційні й інші матеріали, розміщені в складових частинах порталу, є довідково-інформаційними.
- Користування розміщеними на порталі матеріалами здійснюється безкоштовно.
- Використання матеріалів, розміщених на порталі, у комерційних цілях, без письмового дозволу розпорядників інформації не допускається.
- Копіювати, публікувати, поширювати інформацію, використовувати її в поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту дозволяється з обов’язковим посиланням на адресу порталу в мережі Інтернет: krmisto.gov.ua
- Друкування матеріалів дозволено за умови обов’язкового розміщення гіперпосилання на krmisto.gov.ua у межах, визначених чинним законодавством України.
В підвалі сторінки знайшлось таке
Ну это и я нашел. Я просто сколько сталкивался с лицензированием информации, то там были копирайт лицензии. И отталкивались всегда от них - можно оттуда брать или нет. А тут как понять?
есть кто живой? поломался кусок акватории Днепра ниже Запорожья
Я виправив - https://www.openstreetmap.org/changeset/84046567
Там був самоперетин контуру острівця
есть кто живой? поломался кусок акватории Днепра ниже Запорожья