Допоможіть виправити відображення площі (щоб було видно будинки та інше) та правильно написати назву:
https://www.openstreetmap.org/way/116496995
А з чого ви взяли що ця площа має назву? Є хоч одна табличка?
В офіційному довіднику вулиць немає такої назви
http://kga.gov.ua/images/dovidnyk-vul/dovidnykvyl.pdf
Щоб відображалися будинки треба створити мультиполігон і вирізати будинки
Допоможіть виправити лінію річки в точці перетину з мостом:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.72787/30.01388
Мабуть ні, це територія водойми.
на ній тег natural=grassland, у вас дві лінії з однаковою геометрією, тому вони й перекриваються то так то так.
http://www.openstreetmap.org/way/241158530 - цю мабуть треба видалити
http://www.openstreetmap.org/way/125199893
Я прибрав цю зайву лінію, ще й ставок та перелив води на греблі перетегував.
Перевірте будь-ласка мультиполігони: https://www.openstreetmap.org/#map=17/49.51078081170636/30.380137797905025
https://www.openstreetmap.org/#map=19/48.51283028396321/32.24129214447971
landuse=residential на highway
Це нормально?
pasharm,
якщо мова про цей зв’язок (https://www.openstreetmap.org/relation/3512118), то як один із способів організації даних він є валідним. Інша річ, що до доріг краще не тулити різні landuse=* та *amenity=**.
Якщо є час і натхнення, можете перетворити його на звичайний полігон, межі якого проходять поруч з лініями доріг. (Для цього краще скористатись втулком для JOSM - reltoolbox)
Підскажіть будь-ласка як це правильніше зробити? Подивився відео про “Relation Toolbox” але не дуже зрозумів як виправити існуючі полігони.
Можливо краше на відео чи по скайпу)
Знайшов також: https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.1163391405817/32.05858708134016
О, там багато чого треба переробляти. Це тільки невеличкий клаптик. Там навколо таких мультиполігонів (приєднаних до доріг) вистачає.
Алгоритм приблизно такий:
-
Якщо елементи мультиполігону є лише відрізками вулиць
- Клацніть на один з елементів мультиполігону
- У вікні Relation Toolbox з’явиться перелік всіх мультиполігонів, учасником яких є виділений відрізок
- Клацніть правою кнопкою миші на потрібному мультиполігоні у вікні Relation Toolbox і оберіть з контекстного меню “Reconstruct polygon” (Перетворити на полігон). Мультиполігон буде перетворено на замкнену лінію з усіма теґами, що були у мультиполігона.
- Виділіть новостворений полігон та від’єднайте його точки від ліній доріг (G)
- Перетягніть точки на потрібне місце, так щоб відрізки полігону не проходили по відрізках доріг. Можна точка за точкою, а можна і зі створенням паралельної лінії Shif+P з наступною Заміною геометрії Ctr+Shift+G.
-
Якщо елементи мультиполігону є елементами інших мультиполігонів, та не є відрізками вулиць
- Вилучить відрізки вулиць з мультиполігона
- Замість них накресліть нові відрізки та додайте їх до потрібного мультиполігона
- В точках з’єднання з наявними відрізками мультиполігона розріжте ці елементи на частини, частину що вже не має бути членом мультиполігона вилучіть зі зв’язку
- Перевірте мультиполігон на самоперетини та на з’єднанність
https://osmcha.mapbox.com/changesets/58611213 - Виправлення одного з мультиполігонів
Вітаю. Допоможіть виправити поламаний зв’язок https://www.openstreetmap.org/relation/2209466#map=14/51.1632/26.7698
Зв’язок виправив