Якась суміш “будьдога з носорогом”. Немає атрибуції на ОСМ ;якщо поклацати шари потім не перемикається на ОСМ, так і лишається гугл.
Можу запропонувати замість всіх цих “підпорок” у вигляді бібліотеки Гугла для показу мап ОСМ - Mapbox GL JS (https://www.mapbox.com/mapbox-gl-js/api/) - працює безпосередньо з даними ОСМ + супутнокві знімки від Digital Globe + динамічна зміна вигляду мапи в залежносоті від дій користувача та зміни даних в онлайн режимі.
К сожалению, я не разработчик этого сайта. Я тоже за Мапбокс, там и смена языка карты, и разные стили.
При нажатии на остановку там ещё Яндекс-панорамы грузятся, которые уже не грузятся )
Тут точка в середині полігону будівлі зайва. Будівлі школи треба додати building=school, amenity=school перенести на контур території школи, назву також перенести на контур території школи
Підкажіть як додати підкладку з кадастру в JOSM, щоб нанести межі сільських, селищних та міських рад як в Львівській області? Чи цей варіант не є прикладом для наслідування? Дякую
Не знайшов відповідної теми, тому пишу тут. Раніше десь читав на форумі про те, що космознімки в гірській місцевості трохи грішать точністю, через заломлення світла чи як воно там правильно називається. Тобто один gps-трек в низині і на горі не лягатиме точно по дорозі, на горі зміщуватиметься в бік. І, власне з такою ситуацією стикаюся, де обмаль треків, та й по них не можу виставити правильно підкладку. До того ж Bing трохи відрізняється від DG Standart (обидва придатні до маплення, без хмарних ділянок в потрібній місцевості), тобто вирівнявши лінію дороги по одній підкладці, вмикаю іншу - і дорога стає наче викривлена, витягнута в ту чи іншу сторону. Якому фону можна більше довіряти, принаймні для виставлення якірних міток? Може чб MapBox? Сподіваюсь роз’яснив ситуацію.
Вірити можна тільки топозйомці з використанням точних геодезичних приладів. Будь-який супутниковий знімок проходить через складну стадію трансформацій (ортокорекцію), яка в гірській місцевості може давати різні результати навіть в одного провайдера, але для різних проміжків часу. Про Бінг зараз можна казати як про досить гарно оброблений матеріал. Навіть DG не завжди має кращій результат, серед того що доступне в безкоштовному доступі. На мою думку в гірській місцевості для точної прив’язки без треків дуже важко, а похибка що знаходиться в межах роботи побутових пристроїв є прийнятною. Можете обирати найдеталізованіший знімок, але коли з’являться треки - доведеться уточнювати положення об’єктів.
Та й треки в горах це ще “те задоволення”, похибка на гірських треках куди більша ніж на рівнині. Тому я б рекомендував взяти одну точку в горах для одного знімку і робити все відносно неї. А потім вже може буде якась більш точна технологія через n років і потім то все скопом змістити.