Прошу звернути увагу на діяльність Poliakoff Mykhailo - стиль його поведінки й письма дуже нагадує Bondar Bohdan.
Недавно зареєстрований, аргументує свою діяльність цим: "Я прочитав форум рос і укр білорус за 3 роки . Плюс завів серед старожилів друзі які у віддаленому режимі робюлять на моєму ком пбютері правки , вчать мене, навчили основним плагінам , сучасним методам картографування. Щоб ви знали я вже записав себе до "секти кадастру “. І різні фантазії щодо малювання меж не по кадастру н е визнаю.”
Звинувачує мене у помилках, які точно не є помилками або які не є моїми. Наприклад, в Одесі я додав name:uk Потьомкінські сходи, а він мені пише таке: “не копіюйте іноземні мови не знаючи граматики. Наприклад французька
Використовується артикль Le бо чоловічий рід і мова йде не про живу істоту.
Оскільки після артиклю йде голосна буква то e відкидається і утворюється звязка через апостроф має бути Lescalier du Potemkine Те саме стосується німецького пропущеного артиклю Die
Та решта мов ви відкидаєте артикль. Наприклад у французькій мові заміна артикля чоловічог о роду між un та le надає слову фамілярний відтінок.”
Сто процентів. Poliakoff Mykhailo - це і є Bondar Bohdan!!
Дивимось на http://hdyc.neis-one.org/ Bondar Bohdan мапив з 17.11.2016 і забанений був 30.05.2017
а вже з 02.06.2017 з’явився Poliakoff Mykhailo, який мапить дотепер. І перший і другий з Малина Житомирської області. Савпадєніє? Нє думаю.
То якась дурнувата дівчина Ольга Скрипка скачала собі на смартфон програму MAPS.ME та грається з нею. Думаю, треба повидаляти всі ті її точки та подати скаргу до DWG
Не шкідництво. Але як я здогадуюсь, використання OSM як нотатника місць знахідок монет. Користувач Bonya_23 https://www.openstreetmap.org/user/Bonya_23
Точки “Марк Аврелий” https://www.openstreetmap.org/node/5155432278
“Римские монеты” https://www.openstreetmap.org/node/5155432270
Вигадує власні теги і пише їх російською, про що в обговоренні вже писали “Hi,
you added all these nodes with Russian keys and tags - please change them to usual OSM tags like they are documented in the wiki. Currently all these tags can not be used by any software.”
Лишити ці точки, чи можна їх видалити?
Я взагалі не розумію у чому проблема. Ну будуть якась забудова за межами населеного пункту - ну так і є у дійсності. Бо все ще за межами населеного пункту не обслуговується населеним пунктом, а відноситься до тієї адміністративної одиниці де і розташована.
Необов’язково ж забудову сусіднього району повинен відокремлюватись якісь кілометри полів, відстань може бути шириною в вулицю.
Адміністративні межі на картах на то і створені, щоби відтворити юридичний бік справи, а закони не тільки для юристів, а для всіх.
якщо розібратися. Де-юре - Україна. А де-факто - Росія. Ну толку що наші там розпинаються що Україна - Україна. Але змінивши мапи Крим нашим не стане. Бо така у нас влада…
Ничого ще никуди не розповзлось :D. Тільки на Путівнику й показується. В інших сервісах - Вікімапія, Гугл та Яндекс - ця назва не зазначена і не показується.