Bedankt weer.
Wil je nog even kijken naar Akerkhof 37? Pand is in BAG groter dan in OSM.
Oh ja, over het hoofd gezien. Ook gedaan
Mooi, mooi, dank!
Gaarne BAG-import voor nieuwbouwwijk in Haaften (Noord): http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82254/5.21041
De panden in de BAG met bouwvergunning zijn inmiddels in aanbouw of al bijna af (vandaag korte survey gedaan, allemaal nog construction)
Na import ben ik benieuwd hoe dat uitpakt met al ingetekende (vanaf buro vermoed ik), en mij niet logisch overkomende, infrastructuur. Daar fietsen we nog wel een keer om gpstracks op te nemen.
Ook de oude landuse import (3d shapes) moet nog verwijderd worden.
Ook rondom bestaande Kulturhus/Burcht van Haeften (Vredeplein 1) moet nog het nodige ingetekend worden (parkeren, functies, schoolplein e.d.)
(Dit alles hoeft niet persé aan mij overgelaten te worden )
Ik doe de gebouwen wel. Da’s al iets [Edit: Done.]
Dank Martin en Arjan. Volgende keer met link
① Graag import van begonnen nieuwbouw aan Ravenstein 35 — 72A Kruiningen, https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43818&mlon=4.03221#map=19/51.43818/4.03221&layers=N
BAG-link https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=60915.879039578&geometry.y=384045.40504642&zoomlevel=5&objectId=0703100000037014&detailsObjectId=0703010000043908
Wat er nu getekend is (Way: 525818537) lijkt er maar beetje op, bovendien ontbreken de adressen.
② https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44302&mlon=4.03919#map=18/51.44302/4.03919&layers=N Blauwhoefseweg 7 Kruiningen, heb ik zelf ingevuld. (is dat goed gedaan?)
Bij voorbaat dank, Ad
① Graag import van begonnen nieuwbouw aan Ravenstein 35 — 72A Kruiningen, https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.43818&mlon=4.03221#map=19/51.43818/4.03221&layers=N
BAG-link https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=60915.879039578&geometry.y=384045.40504642&zoomlevel=5&objectId=0703100000037014&detailsObjectId=0703010000043908
Wat er nu getekend is (Way: 525818537) lijkt er maar beetje op, bovendien ontbreken de adressen.② https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.44302&mlon=4.03919#map=18/51.44302/4.03919&layers=N Blauwhoefseweg 7 Kruiningen, heb ik zelf ingevuld. (is dat goed gedaan?)
Bij voorbaat dank, Ad
Gedaan; gaarne zelf de status in de gaten houden en tzt aanpassen.
Martin
Verzoek import te stad Groningen:
- twee woningblokken Mergelstraat 2 t/m 24 en 26 t/m 40 even (de twee andere blokken nog niet)
- appartementencomplex Siersteenlaan 361 t/m 373b
Verzoek import te stad Groningen:
- twee woningblokken Mergelstraat 2 t/m 24 en 26 t/m 40 even (de twee andere blokken nog niet)
- appartementencomplex Siersteenlaan 361 t/m 373b
Staan er op.
Bedankt, Sander.
Deze woonboulevard is uitgebreid met een flink stuk pand. Kan iemand hem bijwerken?
Deze woonboulevard is uitgebreid met een flink stuk pand. Kan iemand hem bijwerken?
Ja hoor, komt er aan! (Bij voorkeur volgende keer (ook) een OSM linkje, bedankt!)
Edit: staat er op. Gelijk ook de gebouwen zuidwestelijk een update gegeven. Zie achavi voor details.
Dank je!
De huizen aan het Binnenhofke 7 t/m 21 in Boekel zijn klaar en bewoond. Zou iemand ze willen importen? Dan ga ik daarna de andere details intekenen.
Alvast bedankt!
De huizen aan het Binnenhofke 7 t/m 21 in Boekel zijn klaar en bewoond. Zou iemand ze willen importen? Dan ga ik daarna de andere details intekenen.
Alvast bedankt!
Gedaan!
BAG-verzoek:
Berrie 8 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7024&mlon=4.7798#map=16/52.7024/4.7798&layers=N
Dank u.
BAG-verzoek:
Berrie 8 Oudkarspel
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.7024&mlon=4.7798#map=16/52.7024/4.7798&layers=NDank u.
Staat er op!
Achter het Paleis van Justitie in Leeuwarden wordt na de sloop van de 20e-eeuwse aanbouw (good riddance) een bioscoop gerealiseerd (meh). Kan iemand deze importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.19977/5.79129
Het gaat om 0080100010091781, niet om het kleinere rechthoekige blok (die is inmiddels weg).
Kunnen deze tags er gelijk bij, of moet dat in een losse changeset na de import?
building=construction
construction=cinema
amenity=cinema
operator=Pathé
Achter het Paleis van Justitie in Leeuwarden wordt na de sloop van de 20e-eeuwse aanbouw (good riddance) een bioscoop gerealiseerd (meh). Kan iemand deze importeren?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.19977/5.79129
Het gaat om 0080100010091781, niet om het kleinere rechthoekige blok (die is inmiddels weg).
Kunnen deze tags er gelijk bij, of moet dat in een losse changeset na de import?
building=construction construction=cinema amenity=cinema operator=Pathé
Staat erin, inclusief tags