Точності 1 метр нема навіть на бінгівському фотоплані.
Хотів їх нанести з навігаційною метою. Зазвичай пункти ДГМ нанесені на місцевості спеціальними геодезичними знаками й сигналами, які на орто не видно, але на місцевості - ще й як. Це якщо їх не вкрали.
Точності 20-30 метрів достатньо для навігації. Той же побутовий GPS приймач в телефоні пише треки з точністю такого самого порядку.
Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com. Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.
Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.
udarnyk:Колись я збирався таку штуку провернути).
Мій алгоритм такий: потрібно по координатам декількох відомих пунктів вирахувати емпіричний коефіцієнт перерахунку координат УСК-2000 на dgm.gki.com.ua в координати підкладки, тут Бінг вам в поміч, бо на ортофото ви нічого не побачите, і якщо пункт розміщений не в лісі, а в полі, їх добре видно, вірніше добре видно, як правило, трикутну обваловку. Ось, як тут, наприклад bing.com. Можливо, метод і не науковий, але дозволить з точністю 10-20 м знаходити на підкладці.
Адська праця, в ручному режимі. Я плюнув. Потрібна автоматизація.Пункти ДГМ там також із 20-метровою точністю.
З УСК-2000 можу біль-менш точно перерахувати, наприклад, в СК-63 чи ще якусь систему координат, але точніше воно від цього не стане.
Та не потрібна там точність. Приблизно, щоб можна було знайти на підкладці. Знаходите. Мапите.
Доброго дня
хтось може допомогти розібратись з оцим https://e.land.gov.ua/feedback/correspondence/f2b10aecac9ab6b7a9706b00696d085731a7fa3c517a8c871474ee3a886ef8bf#rate
Дякую
Доброго дня
хтось може допомогти розібратись з оцим https://e.land.gov.ua/feedback/correspondence/f2b10aecac9ab6b7a9706b00696d085731a7fa3c517a8c871474ee3a886ef8bf#rateДякую
наступний код працює на https://developers.arcgis.com/javascript/3/sandbox/sandbox.html?sample=layers_wms, але не працює на localhost, це ймовірно якось повязано з esriConfig.defaults.io.proxyUrl = “/proxy/”;
треба читати документацію
<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<meta name="viewport" content="initial-scale=1, maximum-scale=1,user-scalable=no">
<title>Map with WMS</title>
<link rel="stylesheet" href="https://js.arcgis.com/3.20/dijit/themes/claro/claro.css">
<link rel="stylesheet" href="https://js.arcgis.com/3.20/esri/css/esri.css">
<style>
html, body, #map {
height: 100%;
width: 100%;
margin: 0;
padding: 0;
}
body {
background-color: #FFF;
overflow: hidden;
font-family: "Trebuchet MS";
}
</style>
<script src="https://js.arcgis.com/3.20/"></script>
<script>
var map;
require(["esri/map", "esri/layers/WMSLayer", "esri/config", "dojo/domReady!"],
function(Map, WMSLayer, esriConfig) {
esriConfig.defaults.io.proxyUrl = "/proxy/";
map = new Map("map", {
basemap: "streets",
center: [30, 50],
zoom: 5
});
var wmsLayer = new WMSLayer("http://map.land.gov.ua/geowebcache/service/wms", {
format: "png",
visibleLayers: [0]
});
map.addLayer(wmsLayer);
});
</script>
</head>
<body>
<div id="map">
</div>
</body>
</html>
del
VARVAR8, шар ортофотознімків працює. А якщо ви маєте на увазі саме кадастровий поділ (межі ділянок), то він зараз чомусь не працює навіть на офіційному сайті http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
del
Кадастровий оверлей вже давно не працює в JOSM. Хтось знає як це вирішити?
Не помічав проблем. У мене показує, правда тільки до z16. А от в iD не показується - це правда.
В мене був такий. Вже не працює
wms[17]:http://212.26.144.110/geowebcache/service/wms?SERVICE=WMS&FORMAT=image/png&TRANSPARENT=TRUE&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=kadastr&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Користуєтесь стандартними шаром з поставки josm
та ні. Мова про шар зелених ліній в PNG форматі…
wms_endpoint:https://map.land.gov.ua/geowebcache/service/wms - замініть на це. Якщо у майстрі додавання WMS поставити прапорець “Store WMS endpoint only, select layers at usage” - то можна потім обирати шари, за потреби, доступні в переліку.
на жаль… не йде. Win 7… Не знаю чому
на жаль… не йде. Win 7… Не знаю чому
А ви той прапорець поставили? Без нього й справді не працює.
В +WMS добавить ссылку
http://map.land.gov.ua/geowebcache/service/wms?tiled=true
Далее получить слои и назвать слой - OK
Потом поправить ссылку слоя. Должно выглядеть вначале так:
wms[16]:http://map.land.gov.ua/....
Нужно для того, что бы не исчезал слой при масштабировании.
Взято с вики
Усіх вітаю.
НЕ хочу створювати нову гілку, питаня стосується публічної карти м.Миколаєва.
Гляньте - можливо щось порадите. Ідеально отримати в результаті KML/KMZ
http://www.sasgis.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=57&start=3480
wms[16]:http://map.land.gov.ua/…
Нужно для того, что бы не исчезал слой при масштабировании.
Дякую, Олександре.
це для мене досить слушна порада. Не знав як з тим боротися в JOSM… Дивно що раніше у Вікі того не прочитав.
Громадяни, я щось трошки заплутався. Не пам’ятаю де точно, але точно пам’ятаю що бачив десь модернову карту з ізолініями висот кожні 5метрів по Київу. Чи то було на публічному геопорталі Києва https://mkk.kga.gov.ua/ чи це було на etomesto, але перевірив і там і там, але не знайшов.
Може хто знає де є ця карта з висотами Києва?