A67-A67
September 21, 2017, 1:21pm
3203
arvdk:
A67-A67:
Notenboomtuin, gehele straat incl. hoekhuis Loofgang 2
Sionsweg 1e en 1f
Agave, Jasmijn en Oleander, gehele straat
Verzoek uitgevoerd!
Wil je zelf even kijken naar https://www.openstreetmap.org/way/466955746 ? Staat dubbel in BAG… Als het weg is, even een terugmelding bij BAG (laten) doen. Het gebouwtje nog niet verwijderen maar removed:building gebruiken, zodat de contour nog even bewaard blijft. Een perongelukke her-import zal denk ik niet zo snel gebeuren in een ander gebouw… maar toch.
Bedankt!
Dat gebouwtje is gesloopt. Ik heb het op removed:building gezet. Ik zie wel meer gebouwen in Rijswijk-Buiten die volgens de BAG op sloopvergunning verleend staan, maar eigenlijk al een jaar geleden zijn gesloopt. Deze gebouwen staan in de BAG viewer over andere, nieuwe gebouwen heen.
Masje_NL
September 22, 2017, 11:16am
3204
Amstelveen
De schulp 1A,1B en
Burg. Haspelslaan 327 te Amstelveen
Nummer 327 is nog niet helemaal klaar maar dan zit ie er wel vast in.
kan ik zelf na verloop van tijd die construction tag er af halen.
alvast bedankt.
jlinderhof
(Jlinderhof)
September 25, 2017, 12:47pm
3206
het Nederlands Wijnbouwcentrum is nog niet ingetekend Groesbeek, Bredeweg 2 http://www.openstreetmap.org/#map=19/51.76865/5.93491
jlinderhof
(Jlinderhof)
September 25, 2017, 1:06pm
3207
arvdk:
A67-A67:
Notenboomtuin, gehele straat incl. hoekhuis Loofgang 2
Sionsweg 1e en 1f
Agave, Jasmijn en Oleander, gehele straat
Verzoek uitgevoerd!
Wil je zelf even kijken naar https://www.openstreetmap.org/way/466955746 ? Staat dubbel in BAG… Als het weg is, even een terugmelding bij BAG (laten) doen. Het gebouwtje nog niet verwijderen maar removed:building gebruiken, zodat de contour nog even bewaard blijft. Een perongelukke her-import zal denk ik niet zo snel gebeuren in een ander gebouw… maar toch.
Verzoek uitgevoerd
Kampen, Buitenhoek 17, die kon ik niet vinden in BAG, maar omdat de link gefocust was op nr. 25, heb ik die maar geïmporteerd.
Klopt, nummer bleek niet helemaal te kloppen, het moet Buitenhoek 25 zijn. Buitenhoek 17 gaat binnenkort wel verschijnen denk ik, is al verkocht namelijk. Bron: https://www.kavelsinkampen.nl/ Net als Koploper 12 en Buitenhoek 23!
eggie
(Eggie)
September 26, 2017, 7:32am
3209
Graag BAG update van het Muziekpaviljoen op het Mediapark. https://www.openstreetmap.org/changeset/52367183#map=18/52.23484/5.17231
Ik heb de changeset van een beginnende mapper teruggedraaid omdathe t gebouw geplakt zat aan wegen en landuse.
Verzoek om BAG-update voor Schubertplein 1 Apeldoorn (‘Jumbo’) http://www.openstreetmap.org/#map=19/52.19019/5.96610
arvdk
(Arvdk)
September 26, 2017, 8:15am
3211
Staat er op. Er zijn nog wel wat JOSM validator warnings (o.a. een weg door het muziekpaviljoen). Kan je daar nog even naar kijken?
Staat er op.
eggie
(Eggie)
September 26, 2017, 8:26am
3212
Zal even kijken Arjan… bedankt.
edit: done!
Jimiiee
(Jimiiee)
September 26, 2017, 7:35pm
3213
arvdk
(Arvdk)
September 26, 2017, 7:45pm
3214
Staat er op. Volgende keer mag je het met de hand toegevoegde gebouw laten staan. We kunnen die vervangen door het nieuwe BAG import en tegelijkertijd alle tags (en history) behouden.
eggie
(Eggie)
September 26, 2017, 8:54pm
3215
Hier bij Streefkerk heb ik de zuidelijke “molen zonder wieken” zelf ingetekend. Wellicht BAG update beter. De noordelijke “molen” is ook geen BAG import zie ik.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.89413/4.73253
Leonmvd
(Leonmvd)
September 27, 2017, 8:12am
3218
Goedemorgen, een verzoek: https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.09528/5.83986 gaat om pand 0055100000265394. Heb het oude pand reeds verwijderd
arvdk
(Arvdk)
September 27, 2017, 8:18am
3219
Goedemorgen, staat er op! Het nummer wat je noemt, stond al goed in OSM. Ik neem aan dat je pand 0080100010077167 bedoelt.
eggie
(Eggie)
September 27, 2017, 10:55am
3220
Sander bedankt voor de molens…
Hier op het grasveld hoek Rondo …Busonisingel in Sliedrecht west wordt een apartementencomplex gebouwd. Graag BAG import
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82907/4.74094
arvdk
(Arvdk)
September 27, 2017, 11:11am
3221
Staat er op. Die hele wijk kleurt oranje-bruin van de gebouwen met aangepaste geometrie. Ik zet 'm op m’n to do lijstje, dan pas ik de contouren binnenkort aan.
eggie
(Eggie)
September 27, 2017, 11:34am
3222
Oke… arvdk … bedankt.
Kwam gisteren ook nog langs dat nieuwe wijkje in HI Ambacht. Stratenpatroon wordt zichtbaar. Gebouwd is er nog niet.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.83623/4.65683