Ik zit even in verwegistan…dus heb even geen zicht op zaken die hoop ik niet staan te gebeuren… graag even vinger aan de pols houden. De DWG vindt het geen vandalisme…maar gewoon not so good mapping
Uitbouw van het klooster staat volgens mij als apart pand als gepland in BAG (0855100000709533), dus dat komt vanzelf goed een keer.
De gymzaal is vermoedelijk pand 0855100000196309 en verbindingspandje 0855100000455820 die verwijderd waren, dus deze moeten dan waarschijnlijk opnieuw verwijderrd worden.
Bij pand 0855100000631644 ontbrak de onderste helft en daarvoor zie ik in de reactie van guppy nog geen verklaring.
Inmiddels zijn er ook in Duitsland problemen met Guppie35. De overheid is van plan om de B6 toekomstig A36 te noemen. Het uitwisselen van de verkeersboorden gebeurt waarschijnlijk in 2018. Maar enkele users hebben voortdurend geprobeert de B6 nu al “omtedopen”. De laatste keer Guppie35:
Een aantal wijzigingen aan knooppunt Joure: Deze wegen op highway=yes gezet (terwijl er nog zand ligt)
Een aantal wijzigingen aan de B169, die heeft hij name=B173 meegegeven
2 wijzigingen aan de een trunk tussen de B327 en B49, die hadden ref=B 49 en heeft hij name=B327 meegegeven
1 way waarvan ik de wijziging niet zie
2 wijzigingen aan de Koning Alexandertunnel A2/N2 (Maastricht), waarbij hij de weg een ander maxspeed, van trunk naar primary + construction=trunk en bovenal bovengrondse stukken naar tunnel=yes gezet heeft.
Een paar “nulll nodes” weggegooid zonder way of keys. Dit lijkt goed, maar Guppy heeft daar al eerder aan gezeten dus misschien is de bijbehorende way ook al weggegooid.
Deze changeset heb ik maar gerevert.
Maar als je kijkt bij zijn edits zie je dat de laatste pagina alles al een changeset comment heeft, maar daarvoor nog heel veel niet. Gezien onze recente actie verwacht ik dat er ongeveeer nul (0) waardevolle edits in zitten. Allemaal (na korte controle) reverten?
Is there any way I can see the combined effect of a number of edits (e.g. all the ones near Tilburg), and the difference with
a) the situation beforehand
b) the current situation
so I can check what edits have been done afterward?
Ik heb na een bag import van die school (vanwege hele vreemde lijnen) de gymzaal op ‘demolished:building=yes’ gezet, in plaats van ‘building=demolished’. Nu rendert hij ook niet meer, net zoals hier bijvoorbeeld. Ik weet niet of de info van guppy35 zodanig betrouwbaar is dat we een BAG terugmelding kunnen doen? Of was dat al gebeurd?
Een melding bij de DWG doe je hier. Andy Townsend kan ook Nederlands omzetten naar Engels dus dat is geen probleem.
In het Engels is wat handiger.
Deze waarschuwing stuur ik bij herhaalde foute edits en negeren van opmerkingen.
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen. http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group
… en dit is tevens de link waar je de melding kunt doen. Even het regeltje opzoeken : OSM messages to the OSMF Data Working Group user will also work, but email’s easier for the DWG to deal with and preferred if possible.
De laatste melding was van Nakaner (Duits forum) en die daar voor van o.a. mijzelf. Dat ging over diezelfde school en had geen effect, want men vond het een geval van gewoon bad mapping en geen vandalisme… en dat is het ook niet.
Met Guppie zijn afspraken gemaakt dat hij ingewikkelde edits zou voorleggen aan het forum, maar dat is niet echt gebeurd.
Sorry to state that was wrong as well. It’s A 448 west of Bochum/Witten interchange only, while it’s still A 44 between Bochum/Witten and Dortmund/Witten. There are Mapillary images as of last week showing “44” on the waysigns. I re-ref-ed this manually.